reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

szkoda nerwów 🙂 wiedziałyśmy, że mogą nas czytać inne osoby. Śmieszy mnie jednak, że ktoś przez 8 miesięcy nie ma nic do napisania, a nagle jak okazuje się, że się zamykamy, to jednak okazuje się, że dyskusjach jest świetny i jednak ma bardzo dużo do powiedzenia 😅
tiiaaaa 😝🤪
 
reklama
Zazuzi już sie odzywała wcześniej :) tyle nas tutaj wyłapałam
 

Załączniki

  • IMG_8208.jpeg
    IMG_8208.jpeg
    45,1 KB · Wyświetleń: 40
Wiecie co, a może ignorujmy te osoby na ovu? W sensie nie odpisujmy na posty, nie zwracajmy uwagi itd. Nie ma sensu się denerwować. Tutaj ich nie wpuścimy.
Może ktoś się jeszcze upomni na ovu, zacznie tam pisać i uznamy że powinien tu z nami być :). Bo ja to już zaczynam wiecie mieć schize kolejna że ktoś założy sobie tutaj konto z nickiem innej osoby którą kojarzymy z ovu 🤪.
 
Myślę że można później znów poprosić admina o dopisanie gdyby kogoś brakowało

Ja też o tym pomyślałam ale to chyba naprawdę kogoś by musiało grubo pogrzać żeby bawić się w aż takie intrygi.
 
Wiecie co, a może ignorujmy te osoby na ovu? W sensie nie odpisujmy na posty, nie zwracajmy uwagi itd. Nie ma sensu się denerwować. Tutaj ich nie wpuścimy.
Może ktoś się jeszcze upomni na ovu, zacznie tam pisać i uznamy że powinien tu z nami być :). Bo ja to już zaczynam wiecie mieć schize kolejna że ktoś założy sobie tutaj konto z nickiem innej osoby którą kojarzymy z ovu 🤪.
Nowanna czytasz mi w myślach. Już też zaczynam mieć schizy, że ktoś będzie się podszywał po tych krzywych akcjach 🫣

Już zamierzam nie odpisywać na tamte zaczepne posty, bo jakoś jestem cały czas w nich cytowana i mam wrażenie, że mają na celu wzbudzić we mnie negatywne emocje i poczucie winy. Choć z drugiej strony fascynuje mnie to, że przez 8 miesięcy ktoś się nawet nie ma odwagi przywitać i wypowiedzieć choć w jednym temacie, a jak się go pomija to nagle się odpala i wali postami jak z karabinka - nagle znalazł się czas i język w gębie 🫣

No nic. Jak mówi stare brzydkie przysłowie „nie ruszaj 💩, ono samo uschnie i odpadnie😜”.
 
reklama
Dlatego mnie Zazuzi zmobilizowała i spakowałam walizkę 😁 choć i tak chyba miała jako jedna z pierwszych termin. Pewnie już tuli Adika :)

Macie już skierowania na ostatnie badania?
jeśli mówimy o hiv, toxo itd to idę w poniedziałek, lekarz mówił że na następnej wizycie GBS, ale ja nie wiem kompletnie czy miał na myśli skierowanie, czy on pobierze wymaz i jak to wgl wygląda 🙈
 
Do góry