reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Jejku nutella ale masakra z tą pracą, jacyś naprawdę niepoważni ludzie tam są, mam nadzieję że dojadą ich kontrole z Zusu i Pipu :p nie daj się ✊🏻✊🏻

Pokazała mi się reklama bawełnianych staników za grosze, nie są super seksi ale może którejś z was wpadną w oko


Są też inne miseczki
 
reklama
Nutella co to za okropna firma😱 Żebyś sie jeszcze przez bandę idiotów musiała na końcówce ciąży denerwować to szok. Jak już urodzisz odetchniesz i minie trochę czasu to obsmaruj ich porządnie w necie tak żeby innych ludzi nie krzywdzili😉
P.s ja byłam mobbingowana przez szefową jakieś pół roku więc przybijam pionę. Wiem jakie to uczucie😔
 
AAA i na kompie widzę wasze suwaczki (i mój też) :D

Jak ktoś by chciał.
1. Robiłam suwaczek na Link do: TickerFactory.com
2. Po wygenerowaniu kopiowałam kod BBcode.
3. Tutaj na babyboom przez przeglądarkę (nie aplikację) wchodziłam w ustawienia - sygnatura.
4. Wklejałam kod i koniec :)
Też widzę suwaczki tylko na kompie, w telefonie na przeglądarce nie, apki nie mam :/
Nie robilam nowego suwaczka, skopiowałam link z podpisu z ovufriend i przekleiłam tutaj do sygnatury
 
Też nie widzę na telefonie suwaczków.

Nutella bardzo dobrze, że poszlaś do ZUSu i Pani była ludzka. Pracodawca dramat, jak już się kłania mobbing to niestety nic dobrego nie może tam być. Moja obecna szefowa też miała sprawę o mobbing (naszczęście nie ze mną), ale powiem Wam, że faktycznie wariatka... dlatego nie chce tam wracać po macierzyńskim.

Co do ruchów to córka była duuużo spokojniejsza. Ciekawe czy jak przyjdzie na świat też będzie taki aktywny... piłkę planuję wyciągnąć za jakieś 2 tyg żeby sobie zacząć już ćwiczyć do porodu :)
 
Ech ja, też mam nadzieję, że po porodzie nie będę miała już kontaktu z pracodawcą.
Nie wiem czy dobrze, wyczytałam ale umowę mam do listopada 2024r. Więc potem przejmuje mnie ZUS czy kosiniakowe? I jak jestem na macierzyńskim to pracodawca przedłuża umowę czy nie?
 
Nutella masakra... najgorsze, że nie ma chyba terminu ile mają na wypełnienie, termin jest niezwłoczny🤷‍♀️

Moja córka jest dużo bardziej aktywna niż syn był. Ale zdarza jej się, że ma 2-3 dni takie spokojniejsze, do czego nie jestem przyzwyczajona u niej. Łożysko też mam z przodu więc czuję ją po prawej stronie i częściej nisko, wprost w pachwinach😱

Dostałam dzisiaj email z roska na pieluszki za 1 gr 😊
 
Kurde dziewczyny jak wygląda czop śluzowy?? Rano miałam taką gęstszą wydzielinę minimalnie podbarwioną niteczkami krwi, bolą lędźwia, ale myślałam, że ze spania... mam tą infekcje w moczu, ale dalej nie mam wyników z posiewu... we wtorek szyjka była twarda, długa i zamknięta i teraz się schizuje czy coś się zaczyna... wiem, że czop może ratami odchodzić nawet parę tygodni przed porodem...
 
Ech ja, też mam nadzieję, że po porodzie nie będę miała już kontaktu z pracodawcą.
Nie wiem czy dobrze, wyczytałam ale umowę mam do listopada 2024r. Więc potem przejmuje mnie ZUS czy kosiniakowe? I jak jestem na macierzyńskim to pracodawca przedłuża umowę czy nie?
81,5 % caly rok po umowie bedzie placic zus tyle ile pracodawca
 
reklama
Ech ja, też mam nadzieję, że po porodzie nie będę miała już kontaktu z pracodawcą.
Nie wiem czy dobrze, wyczytałam ale umowę mam do listopada 2024r. Więc potem przejmuje mnie ZUS czy kosiniakowe? I jak jestem na macierzyńskim to pracodawca przedłuża umowę czy nie?
wypłatę zasiłków przejmuje zus, przysługuje Ci normalnie rok, umowa nie przedłuża się

Aaga nie wiem, ale z tego co na ovu czytałam to całość czopa jest wielkości pięści i chyba jest taką zwartą galaretą🤔
 
Do góry