reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
Mega się tu fotki dodaje 😉
Ja teraz wiczorem robiłam do 99cm, ale jakoś na żywo wydaje mi się ten brzuch większy
 

Załączniki

  • 2499994b-2a52-4b4d-93db-50f66d35078f.jpeg
    2499994b-2a52-4b4d-93db-50f66d35078f.jpeg
    26,8 KB · Wyświetleń: 49
Ładne te Wasze brzuszki, takie okrąglutkie☺️ mój jest taki mocno do przodu wystający. Jutro zmierzę bo aż jestem ciekawa ile mi wyjdzie i zrobię zdjęcie od razu.

Klarara aż mi się nie chce wierzyć. Nie robiła sobie przypadkiem jaj?

Dzisiaj jak byłam w Przychodni to porozmawiałam chwilę z pielęgniarką która mi robiła zastrzyk. Jej córka urodziła się w 27 tc! Miała 27 cm i warzyła… 1kg😱😱😱
Dzisiaj ma ponoć 15 lat, jest zdrowa i wyższa od mamy. Oczywiście mówiła że pierwsze lata to wieczne latanie po terapiach ale tak czy siak to musiał być jakiś cholerny cud🥹
 
U mnie intensywny dzień, zrobiłam zamówienia w aptece itd, byłam w końcu w tej Ikei, upatrzyłam sobie beżowego uszaka i nie ma go w całej Polsce i nie da się zamówić przez internet 😂😂

Ja mam 168 wzrostu, startowałam z wagą 51/2 kg i jestem 11 kg na plusie, mój lekarz mówi że drobne dziewczyny przybierają więcej zazwyczaj i to normalne. Ja się tym kompletnie nie przejmuję, brzuch idzie mi tylko w przód , cycki jak były małe tak dalej są :p w pasie aż się zmierzyłam z ciekawości bo nigdy mnie to nie interesowało: całe 98 cm :p

Ja robiłam tę listę i wysyłałam do admina, chyba są jeszcze dwie dziewczyny do dodania, Ciebie Zzzaba wysłałam już wczoraj ale pozostałe dziewczyny podeślę jutro żeby nie wysyłać pojedynczo, nie mam jeszcze i tak odpowiedzi od tej adminki.

Co do spraw księgowych to myślałam że ja jestem największym nieogarem świata, moja dupę ratuje moja mama księgowa, gdyby nie ona to nic bym nie miała ogarnięte, taka ze mnie przedsiębiorczymi 😬🤭

Taki mam brzuchol 🌕


Czy również mogę prosić o dodanie?
 
Ładne te Wasze brzuszki, takie okrąglutkie☺️ mój jest taki mocno do przodu wystający. Jutro zmierzę bo aż jestem ciekawa ile mi wyjdzie i zrobię zdjęcie od razu.

Klarara aż mi się nie chce wierzyć. Nie robiła sobie przypadkiem jaj?

Dzisiaj jak byłam w Przychodni to porozmawiałam chwilę z pielęgniarką która mi robiła zastrzyk. Jej córka urodziła się w 27 tc! Miała 27 cm i warzyła… 1kg😱😱😱
Dzisiaj ma ponoć 15 lat, jest zdrowa i wyższa od mamy. Oczywiście mówiła że pierwsze lata to wieczne latanie po terapiach ale tak czy siak to musiał być jakiś cholerny cud🥹
granicą przeżywalności jest 22 TC. Aktualnie nawet dzieci z 24-25 TC wychodzą bez szwanku z wcześniactwa 🙂
 
Dziewczyny chodzę po domu i lulam dziecko w brzuchu... myślałam, że mam jeszcze 1,5 miesiąca na takie akcje, ale co wieczór i pół nocy tak mnie okłada, że nie daje rady nawet leżeć, a co dopiero spać... specjalnie jadłam jakieś 3-4 godz temu żeby się nie zaktywizował, ale to nie pomaga 🫣
 
reklama
Dziewczyny chodzę po domu i lulam dziecko w brzuchu... myślałam, że mam jeszcze 1,5 miesiąca na takie akcje, ale co wieczór i pół nocy tak mnie okłada, że nie daje rady nawet leżeć, a co dopiero spać... specjalnie jadłam jakieś 3-4 godz temu żeby się nie zaktywizował, ale to nie pomaga 🫣
to pewnie trening przed nockami🤭
 
Do góry