reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocniczek-mój przyjaciel;-)

Dziewczyny! Gratuluję Wam postępów Waszych maluchów!!!:-) my nie mamy póki co się czym pochwalić więc cierpliwie czekamy:tak:
 
reklama
my też narazie spałzowałyśmy, Natalka jedynie wyciąga nocniczek i siada na nim w ubranku, czasem ją rozbiorę ale zazwyczaj nic nie zrobi tylko chwilkę posiedzi i zmyka, za to uwielbia na swoim zielonym nocniczku... jeździć ;-)
 
a my robimy siusiu bez problemu a z grubszą sprawą różnie bywa... ale co mnie bardziej cieszy mały woła że chcę mu się... najczęściej w chwili gdy już robi ale popracujemy nad tym i będzie oki i mam plan ze w koniec czerwca/ lipiec będziemy próbować odzwyczajać się od pieluch przynajmniej w dzień na noc jeszcze je zostawię
 
Przymierzamy się do rozpoczęcia odpieluchowywania póki pogoda sprzyja lataniu bez pieluszki. Zastanawiam się nad zakupem albo takich wkładów do majteczek wkładki wkłady pieluszki wielorazowe z mikrofibry (2373723263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo Majteczki majtki treningowe do nauki siusiania11kg (2408167684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w celu uniknięcia dużych kałuż. Używacie lub planujecie zakupić coś takiego?
 
Ja też przymierzam się do pożegnania z pielucha Wojtka i miałam właśnie teraz zaczynać ale odstawiamy się od cyca więc poczekam żeby nie wszystko na raz robić, i miałam właśnie w tym celu zakupić takie majteczki, ale stwierdziłam że nie bedę go przyzwyczjac do kolejnej nowości żeby potem mu zmieniać za chwilę a wydaje mi się ze w tym majteczkach mialby tylko mokro w pupę a tak poczuje jak to jest jak pocieknie i po nóżkach i ewentualnie piasek na dworze zacznie się przyklejać żeby zobaczył że to nie jest przyjemne i skojarzył co i jak.... a mały mi woła już sisi i tfeee jak chce grubszą sprawę tylko zazwyczaj robi to w momencie gdy zaczyna juz robić ale praktyka czyni mistrza
 
Madiu - ja nie zamierzam non stop zakładać mu tych majteczek tylko np na wyjście przed blok itp, a o tych wkładach pomyślałam, żeby wkładać je na początku. Młody by czuł, że ma mokro, ale nie wszystko byłoby do prania. Jak by było tak upalnie to latał by w samych majcioszkach, ale wiadomo będa chłodniejsze dni również i wtedy taki wkład, majteczki i spodenki. Jak się wezmę za to odpieluchowywanie to chcę być konsekwentna. Znajoma tak oduczyła córcie, że ta na 2 latka sama na muszli( z nakładką) się załatwiała, sama się ubierała, spuszczała wodę i myła rączki.
 
magdzior, madiu ale u Was postępy - super!!! moja Zosia wprawdzie miała tydzień przyjaźni z nocnikiem po drzemce - ale znów się zbuntowała i nie chce siadać - więc czuję że z pieluszką będziemy się żegnać za długi czas....
 
reklama
u nas z racji ostatnich odparzeń i ciepłej pogody Natka lata po domu z gołą pupą, raz siknie na podłogę, raz na nocnik a raz na poduszkę :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry