reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Agua- gratuluje córci ;)
Ja dzisiaj idę na usg troszkę się denerwuje,czy wszystko w porządku, najgorzej jak się kłade i czekam na pierwsze słowo, ale mój lekarz od razu mówi całe szczęście wie jak mnie to stresuje, bo byłam raz u innego to po 10 min pierwsze słowo powiedział przy usg myślałam, że zawału dostanę sama już się odezwałam, czy wszystko dobrze. Trzymajcie kciuki za mojego synka :) dam znać po tylko do wizyty jeszcze 6 godzin dłługooo....
 
reklama
Andrzelika trzymam kciuki!!!! ja też dzisiaj idę:tak:
Aqua gratuluję córci:tak: Fajnie,ze będzie parka. Ja mam przeczucie ,ze chłopak,chociaż ostatnio moje przeczucie co do dziewczynki mnie zmyliło:-D,no ale teraz zważając na to,ze przytulanki było dzień przed owulką to raczej będzie ten ogonek ;-)

Macie rację co do wizyt prywatnych i na nfz.Ja na początku chodziłam na nfz,bo lekarz niby polecany i fajny,ale po pierwszej wizycie prywatnej już do niego nie wróce. Owszem,dostała fotki z usg,ale nic nie było na nich widać,poza jaśniejszą plamą,a z wizyty prywatnej to pokazywałam fotki -wyraźne bardzo i wszystkie narządy było widać.Ja za wizytę płącę 100zł,za połówkowe 150,a za 4D chyba 250zł.Trochę sporo kasy z tym 4D zwłaszcza,ze odkłądamy na wakacje,ale mój m powiedział,ze sobie nie odpuści :-)
 
Madzia737- również powodzonka i trzymam kciuki, a jeśli chodzi o wizyty ja płace 120zł, w 3D koszt jest tańszy, ale to gdzie indziej byłam u lekarza dlatego, u niego za nagranie i zdjęcia płaci się w 3D 100 zł to tanio moim zdaniem, a jeśli chodzi o 4D to wiem, że można je zrobić za 250zł, ale najbliżej we Wrocławiu mam.
 
reklama
andrzelika kciukasy zacisniete &&&&&&&&&&&& powodzenia no i glowa do gory a wszystko bedzie w porzadku ;-) :-D
Madzia powodzenia ;-) i czekamy na wiesci po :-) &&&&&&&&&&& :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry