reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

aqua gratuluje dziewczynki! Idealny uklad o jakim i ja marze ;-)

mysza dowiedz sie tez ile sie czeka na termin wizyty, bo czytalam gdzies na innym forum ze na prywatne USG tez sie czasem czeka, niestety :-(

Mnie gin zaprosil na USG polowkowe jak skoncze 20TC czyli za 2 tygodnie :-)

A wybralabym sie gdzies chociaz na te 3D, ale nie moge znalesc nic konkretnego. Bo te gabinety co sie reklamuja w necie to sa strasznie drogie :dry:
 
reklama
hej
gratuluje udanych wizyt :) za pozostałe trzymam kciuki żeby były równie dobre :)

w końcu doczekałam się na USG :) , no i najważniejsze że dzidzia zdrowa , ma wszystkie kończyny i organy w porządku ,wszystko funkcjonuje jak powinno co mnie bardzo cieszy bo u młodego miałam podejrzenie że będzie miał zastojowość nerkową (jak ja) ,no i położna powiedziała że jak na jej oko to będzie dziewczynka :))))) czyli aqua u mnie też się szykuje parka :)))
ale jestem szczęśliwa :)
 
Jutro o 17:30 trzymajcie za mnie kciuki jadę na usg 3d

strasznie się cieszę i jednocześnie martwię czy wszystko z nasza dzidzią jest oki:baffled:
 
AniaSm super!!!!! Gratuluję no i życzę żeby sie susiaczek nie pokazał;-)
za nas prosimy trzymać kciuki jutro ok 19 i w piątek ok 20:tak:
 
reklama
Ania, suuuper, gratuluję, coraz więcej dziewczynek mamy :-) no i mamy termin na ten sam dzień :-)

Za wszystkie Was, które mają wizyty w najbliższym czasie trzymam mocno kciuki!
 
Do góry