reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Trzymajcie kciuki za mojego synka :) dam znać po tylko do wizyty jeszcze 6 godzin dłługooo....
Andrzelika trzymam kciuki!!!! ja też dzisiaj idę:tak:

no to dziewczynki czekamy na nowiny:)))

hej
gratuluje udanych wizyt :) za pozostałe trzymam kciuki żeby były równie dobre :)

w końcu doczekałam się na USG :) , no i najważniejsze że dzidzia zdrowa , ma wszystkie kończyny i organy w porządku ,wszystko funkcjonuje jak powinno co mnie bardzo cieszy bo u młodego miałam podejrzenie że będzie miał zastojowość nerkową (jak ja) ,no i położna powiedziała że jak na jej oko to będzie dziewczynka :))))) czyli aqua u mnie też się szykuje parka :)))
ale jestem szczęśliwa :)
no to pieknie:) w koncu:)

Jutro o 17:30 trzymajcie za mnie kciuki jadę na usg 3d

strasznie się cieszę i jednocześnie martwię czy wszystko z nasza dzidzią jest oki:baffled:

AniaSm super!!!!! Gratuluję no i życzę żeby sie susiaczek nie pokazał;-)
za nas prosimy trzymać kciuki jutro ok 19 i w piątek ok 20:tak:
dziewczyny bedzie dobrze:) kciuki zacisniete:)


Ja mam w poniedzialek wizyte:) umowilam sie najwczesniej jak sie dalo czyli na 12:00:D zeby nie czekac popoludniami:) nie wiem czy maz bedzie ale najwazniejsze zeby moje dzieciatko bylo zdrowiutkie:) wierci sie syneczek w brzuchu wiec jestem dobrej mysli:)
 
reklama
AniaSm super!!! Kolejna dziewczynka i znowu do pary do starszego brata :D



A ja doczekalam sie na umuwienie terminy USG na 21.06... Licze poznac płeć ;) A to jeszcze 5 pełnych dni.....
 
Właśnie wróciłam od lekarza będzie dziewczynka (wg mnie tak na 80 % nie widziałam, żeby coś wystawało między nogami oprócz pępowiny, ale te 20 %% zostawiam !)lekarz widział więcej dziewczynek to sądzę, że się nie pomylił!!!

Ale się cieszymy, a najbardziej Tosia będzie miała upragnioną siostrę!!!:-D:-D:-D:-D

Poza tym wszystko z dzidzia ok wszystkie parametry w normie szyjka prawidłowa , tylko łożysko mam z przodu i powiedział, że mogę trochę gorzej się czuć .kolejna wizyta 19.07

Ale się cieszę z córeczki!!!
 
alma26 gratuluję córci! Kurcze, dziś ta kobitka nic mi nie powiedziała, podobno nie była pewna co do płci, ale w poniedziałek już u mojego gina może się dowiemy kto w brzucholu hasa :-D
 
reklama
alma gratulacje z zapoznania sie z kolejna księżniczka listopadowa! To chyba zaczyna sie już wyrównywac baby boom pod względem plci :D
 
Do góry