reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
nie było mnie parę dni a tu tyle, że od rana nie mogę nadrobić i przeczytać wszystkiego.
Gratuluje wszystkim udanych wizyt my dziś mamy kolejną i może w końcu pokarze co ma miedzy nóżkami bo ostatnio dzidzia założyła nogę na nogę i tyle było widać. A jak nie to chyba się będę umawiać na za 3 tyg albo jakoś tak jako połówkowe na 3D, żeby wszystko dokładnie sprawdzić bo mój lekarz w gabinecie nie ma dokładnego USG co sam podkreśla.
Pozdrawiam buziaki
to tak jak i u mnie wizyte mam w poniedziałek a po niej umawiam się prywatnie na usg 3d połówkowe i wtedy już na bank poznam płeć ..
 
No i niestety dalej nie wiem kogo nosze w brzuszku. Położna trochę marudziła, że nie idę na L4 dostałam leki na wzmocnienie żył bo bardzo dokuczają mi nogi, ale to najprawdopodobniej nic nie da bo to od ucisku kręgosłupa jak siedzę a w pracy siedzę 8 godzin i nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam. teraz szukam miejsca żeby zrobić USG prywatnie połówkowe tylko trochę przerażają mnie ceny tych USG no ale zobaczymy.
Pozdrawiamy serdecznie
 
to tak jak i u mnie wizyte mam w poniedziałek a po niej umawiam się prywatnie na usg 3d połówkowe i wtedy już na bank poznam płeć ..

w pon wizyta, a potem idę na 3D do K-wic :-D
mysza trzeba dużo z nogami wyżej siedzieć, wiem, że w robocie się nie da, ale w domu - to podobno pomaga, i wsadzaj sobie wieczorami do miski z chłodną wodą, też przynosi ulgę;)
 
mysza trzeba dużo z nogami wyżej siedzieć, wiem, że w robocie się nie da, ale w domu - to podobno pomaga, i wsadzaj sobie wieczorami do miski z chłodną wodą, też przynosi ulgę;)
Staram się tak siedzieć niestety w pracy to niemożliwe a potem w domku już siedzę dużo mniej staram się chodzić a jak nie to leżeć byle nie siedzieć. Najbardziej pomaga mi chodzenie.
Powodzenia na wizycie
 
mysza ty chcesz zrobic prywatnie USG 3D czy normalne? Wlasnie rozgladalam sie za USG 3D i okazuje sie ze jedno z tanszych robia wlasnie na Ujastku, ale nadal jest to ok 200zl. Jakbys miala na oku jakies tansze USG 3D w Krakowie to daj znac. :)
 
Widzę, że mam szczęście bo mój gin za każdym razem przełącza mi na 4D i nagrywa na płytkę (dla córki to frajda jak ogląda) i to w cenie wizyty czyli 70 zł. szkoda, że mieszkacie tak daleko. U nas kiedyś tez dodatkowo się płaciło za 4D, ale teraz lekarze konkurują ze sobą i robią to w cenie wizyty.W moim mieście robi to 3 lekarzy i wszyscy maja te same ceny.
 
reklama
u nas jest za 100 w sumie nawet nie musi się mówić , że chce się usg połówkowe bo sam lekarz zaczynając od główki wszystko sprawdza mówi tłumaczy ...koleżanka mi dziś opowiadała tak mnie nakręciła ,że dziś dzwonię się umawiać hehe
 
Do góry