reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Hej dziewczyny, witam się poświętnie:)
Prawie dwa dni neta nie miałam, i czułam się jak bez ręki ;)
Poxo dzidziuś śliczny, duży i jak fajnie też z profilu widać, suuper:)
Gratuluje-my;)
 
reklama
Witam, byłam wczoraj u ginka i mój maluszek jest tak ruchliwy, że lekarka miała problemy, żeby go zmierzyć :-) ale już ładnie było widać rączki i nawet paluszki :-D tylko powiedzcie mi czy u Was też są takie różnice, że np głowę ma wielkością na 14 tydzień a długość ciemieniowo-siedzeniowa na 11t6d??
 
aqua ciężko mi powiedzieć, bo lekarz (głośno przynajmniej) kreślił tylko wiek loczka na podstawie długości ciemieniowo-siedzeniowej... i wyszło tak samo (+1d dokładnie) jak za pierwszym razem, gdzie na USG było widać tylko pęcherzyk... Tyle ja w tym temacie mogę powiedzieć... wiem, nie pomogłam... :-( ale to wszystko co wiem...
 
Pamiętam że w pierwszej ciązy mialam takie różnice "wiekowe" między określonymi częsciami ciała dzidzi, ale to były nieznaczne różnicze +/- jeden dzień.
 
A my dziś podglądaliśmy naszą kruszynkę...ma 7,5 cm są po 2 nóżki i rączki serduszko pika ale jeszcze nie słuchaliśmy..:-)wszystkie parametry mierzone są prawidłowe i gin stwierdziła że dzidziua zdrowizna..:-)
skakało maleństwo cieżko było ująć stwierdziła gin że rozbrykane po mamusi :-D
a mąż był widokiem maleństwa zachwycony:happy2:
 
Możecie dziewczyny pisać jaka wyszła przyzierność karkowa waszej dzidzi?
Ja mam to badanie dopiero 20 maja i trochę się boję. Ciekawa jestem jak jest u was.
 
Ja czekam do 10 maja na USG genetyczne.... Ależ mi się czas dłuży :p

Sara z tego co czytałam to do tej pory przeziornośc karkowa wychodziła u dziewczyn bardzo dobrze. Wiem że i tobie czas sie strasznie dłuży, ale jak już bedziesz na USG to gin na pewno wszystko wyjasni i tobie. Ja mam w karcie ciąży wszystkie paramatry do wpisania, więc mam nadzieje że gin ją uzupełni to będe mogla sobie wszystko posprawdzać :)
 
reklama
U mnie widać na zdjęciach, które wkleiłam... na 11tyd i 2d wyszło 0.11cm... i lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku...
 
Do góry