reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam :) ja też mam USG genetyczne dopiero 10 maja, i też mi się ten czas strasznie dłuży :p ale musi być dobrze ! :) trzeba być dobrej myśli :)
 
reklama
Lillydelux, nimfii, widze ze nie tylko ja wypatruje z utesknieniem 10 maja, tez tego dnia mam usg genetyczne. Bedzie dobrze, innej opcji wogole nie biore pod uwage :tak:
 
lilydelux a twoja ciaża jest z tego samego dnia co moja - dzis 12 TC 1d ;) zatem i USG genetyczne bedziemy mialy robione w czasie gdy nasze maluszki będą w tym samym "wieku".

No więc 10 maja będziemy miały nowe info do wymiany :D
 
lilydelux a twoja ciaża jest z tego samego dnia co moja - dzis 12 TC 1d ;) zatem i USG genetyczne bedziemy mialy robione w czasie gdy nasze maluszki będą w tym samym "wieku".

No więc 10 maja będziemy miały nowe info do wymiany :D

Dokładnie :) mam nadzieję, że z naszymi dzidziami jest wszystko w porządku :) a Twoja dzidzia według ostatniego USG miała tyle samo co wegług om? bo moja jest 5 dni młodsza wg USG...
 
Dziewczyny trochę mi wstyd, ze nie wiem, ale powiedzcie mi, czy tą przezierność można zbadać podczas normalnego badania USG?? Bo ja mam w czwartek wizytę ( to będzie 14TC), ale lekarz nic nie mówił że będziemy cokolwiek mierzyć:zawstydzona/y:
 
Dokładnie :) mam nadzieję, że z naszymi dzidziami jest wszystko w porządku :) a Twoja dzidzia według ostatniego USG miała tyle samo co wegług om? bo moja jest 5 dni młodsza wg USG...


:-D:-D:-D
To mamy dzidzie z tego samego "wieku" ;-) Bo moja fasolinka tez jest o 5 dni mlodsza wg USG :tak: Miałam owulkę spoźnioną o 5 dni, jednak na razie sugeruje się terminem wg OM. Podejrzewam że z czasem lekarze ustala nam inne terminy porodowe niż te co mamy teraz. Liczę się z tym że urodze pod koniec października, albo na poczatku listopada.

onanana przeziornośc karkową bada się miedzy 12 a 14 TC a wiec u ciebie lekarz będzie mógł ja zbadac. Jak się zapisywalam na termin USG to mi powiedziano ze właśnie lepiej jest zrobić to USG genetyczne nim skończy sie 14TC bo tak wolalby lekarz.
 
reklama
Moja dzidzia miała wczoraj NT 1,4mm gin powiedziała że wszystko ok prawidłowe zdrowizna z naszego bobo..:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry