reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Oj dziewczyny ,pierwszy raz tu weszłam i jakie dobre wieści. Andrzelika i reszta dziewczyn gratuluje. Ja mam jutro o 16 wizytę ,nareszcie tu w Polsce ( dziś dotarłam do domku) i koszmarnie się boje. Boże ,jak ja dam rade wejść do tego gabinetu. Ostatnie usg miałam prawie 3 tygodnie temu i było ok ,ale jak będzie teraz???
Trzymajcie kciuki poproszę
 
reklama
winki80 kciuki masz jutro zapewnione będzie dobrze zobaczysz:-) Ja dzis byłam na wizycie ale nie miałam robionego usg do od ostatniego mineło 2 tygodnie ale za to słyszałam juz bicie serduszka naszego maleństwa:-) cudownie uslyszeć jego szybkie bicie, niesamowite przezycie. A i dostałam żelazo bo hemoglobina kiepska mam nadzieje ze cos nadrobie. Następna wizyta 12 maja juz nie moge sie doczekać po pewnie zrobimy usg.
 
Dziewczynki jestem po wizycie i usg prenatalnym.
Z dzidziusiem wszystko w porządku, wszystko jest jak trzeba, przezierność ok, nosek śliczny, przepływ przez serce - dzwon :), rączki, nóżki, stópki, nerki, wątroba, na miejscu, mózg dwupókulowy - ślicznie widoczyny, kręgosłup cały, ryzyko wad genetycznych duuuuużżżżżooooo mniejsze niż norma. Maleństwo ruchliwe, współpracować nie chciało, więc płci jeszcze nie znam.

Termin wg usg wyszedł mi inny, bo na 26 października, a dzidziuś ma 13 tyg i 1 dzień. I to by się zgadzało z moimi obliczeniami. Mam nadzieję, że to mnie nie skreśla z listy listopadowych mam.
Myślę, że urodzę wcześniej, Szymonka urodziłam 2 tyg. przed terminem.

Moja waga stoi w miejscu. Leków nie zlecono i żadnych. Jednorazowo mam tylko łyknąć lekarstwo na bakterie w moczu. A tak jeść warzywa i owoce, bo anemii nie mam.

Na wizycie byłam z synem i mężem. Byli bardzo zadowoleni. Mąż miał w końcu szansę zobaczyć co zbroił :), a syn przekonał się, że rodzeństwo to coś więcej niż teoria.

Niemniej zauważył, że obraz był kiepskiej jakości i zastanawiał się czy lekarz zdaje sobie z tego sprawę:-D

Polecam rodzinne usg :)

Sara R
- wszystko będzie dobrze, wiem, że serce mówi Ci pewnie jedno a rozum drugie, ale będzie ok. Trzymam za Was kciuki.

Gola - maleństwo piękne. Serdeczne gratulacje. Cudne.

winki - powodzenia, daj znać jak będziesz po wizycie. Trzymam kciukasy :)

Następna wizyta 19 maj. Już nie mogę się doczekać;-)
 
agutek, kochana serdecznie gratuluję!!

winki będziemy trzymać kciukasy przeokropnie mocno!! Nie martw się, jest na pewno dobrze (choć to normalne, ze każda z nas się denerwuje, czy wszystko z dzieckiem w porządku)

pozdrawiam-y;)
 
agutek świetne wieści :tak: dla nas i tak będziesz "listopadową" mamą ;-) To bylas na USG z mężem i synem? Fajnie, jestem ciekawa czy mnie gin pozwoli wejść z moimi mężczynzami :-p Co prawda Maciek raczej by tego nie zrozumial, co widzi na monitorze USG, ale ułatwiloby nam to sprawe, bo chcialam isc na USG z mężem, a nie wiem czy będziemy mieli komu Macka zostawić wtedy. Wiec moglby isć z nami ;-)
 
nooo to pieknie:) widze ze nie tylko ja sie na pazdziernik przesunelam;) hehehe ja mam wizyte dopiero 23 maja:) bo tez do 22 maja mam zwolnionko:) czyli bede juz miala skonczony 17tc:) ale fajowo:) jejku no musi byc ok dziewczyny:)
 
kasiente pewnie ze musi byc ok! o przesunięcia sie nie martw, niejedna z nas przesunie się na pazdziernik albo grudzien

winki trzymam kciuki

kasiente, agutek, andrzelika, Gola, SaraR, asia333 gratuluję pomyślnych wizyt. cieszę sie z wami. mam nadzieję, ze nikogo nie ominęłam.

U mnie wizyta w poniedzialek, oczywiscie sie pochwalę

Pozdrawiam!
 
reklama
Halo kochane.
U mnie po wizycie wszystko dobrze. Fasola urosła 1,5 cm i teraz ma 2,96. Dziś zaczynam 10 tydzień i jestem przeszczesliwa.
Wesołych Świąt..
 

Załączniki

  • bild.jpg
    bild.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 41
Do góry