reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Hej, ja mam badanie 9 maja wiec wyprzedze was o jeden dzień. Boje się okropnie, ale dziewczęta , wszystko będzie dobrze no nie :-)
 
reklama
winki - wszystko będzie dobrze:) ! Jaw to wierzę dziewczyny, że wszystkie dotrwamy do końca i każda z nas będzie mieć śliczną zdrową dzidzię! No nie może być inaczej:)
PS ja mam wizytę 2 maja
 
Gola84 to Ty już zaraz masz tą wizytę! :) super :) będziesz miała już USG genetyczne? :)

nimfii ja też miałam spóźnioną owulkę gdzieś o 5 dni :p hehe :) fajnie, nawet mój brzuszek wygląda praktycznie jak Twój :p

Dziewczyny, ja wierzę, że u każdej z nas wszystko będzie dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Hej lillydelux, 20 kwietnia miałam USG i gin mi badał NT, mówił, że to trochę za wcześnie, ale że widzi, że wszystko w normie, no ale pomylił się na jeszcze wcześniejszej wizycie (źle mi wpisał w kartę ciąży tydzień ciąży) i ciąża jest młodsza, termin porodu się przesunął o jakieś 8-9 dni, więc zbada mi NT jeszcze raz.

Ale chcę iść na USG genetyczne do Mysłowic do Novomedica, tam robią takie bdb jakości w sepii wszystko widać i 30 zł kosztuje płytka dvd z filmem z badania, muszę tam przedzwonić, a to USG u nich 250:/

PS a co do owu dziewczyny, to ja miałam przesuniętą o prawie 3 tygodnie !
 
Widzę że nie tylko ja byłam z nieterminowa owulacją :-p Jak co miesiąc mialam idealnie jak w zegarku to akurat w tym ostatnim cyklu spoźnienie 5 dni. I jak tu chceć prowadzić kalendarzyk małżeński? Niczego nie można być pewnym ;-)
 
Witam wszystkich!! Ja tez mam badanie genetyczne i test Pappa 2 maja czym blizej tym bardziej sie nakrecam,bardzo sie martwie.U mnie koszt takiego badania to 470zł i podobno lekarz jest juz w stanie stwierdzic plec u mojej kolezanki sie potwierdziło ciekawa jestem i mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.
Pozdrawiam wszystkie i życzę wspanialych wynikow.


 
Ostatnia edycja:
Ja miałam test Pappa przed świętami i z USG jest wszystko w normie, tylko czekam i czekam na wyniki krwi. To podobno leci do konsultanta pomorskiego do spraw czegoś tam (jakiegoś ważnego gościa), więc powinnam się cieszyć, bo może mi to zanalizuje porządnie. Niestety zajmuje to trochę czasu, na razie minął już ponad tydzień i nie mam odpowiedzi.
Pappa miałam za darmo z abonamentu w klinice, który mamy z pracy A. więc naprawdę mi się pofarciło, bo widzę, że tu podajecie astronomiczne ceny jakieś ;O
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach!
Ja mam 13.05 u lekarza na nfz,ale zapisałm się jeszcze do prywatnego i u niego mam byc 18.05.Ciągle nie mogę się zdecydować do którego chodzić:baffled:,bo u tego prywtnego jeszcze nie byłam.Chyba pójdę na obydwie te wizyty,ale czy usg w tak krótkim odstępie czasu nie zaszkodzi?
Mnie wizyta będzie kostzowała 150 zł i będzie to usg genetyczne.
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja bylam dzis na pobraniu krwi ,a przezienosc za tydzien.
 
Do góry