reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Dzię - ku - je - my! ;-) wszystkim za miłe słowa:)

winki dzidziuś rośnie jak na drożdżach, cieszę się bardzo dziewczyny i super, że razem wszystkie przeżywamy swoje ciążowe zmagania:)
 
reklama
No to my po wizycie dzisiejszej... i najnowsze fotki, którymi się musimy pochwalić... :-)
Termin nam się przesunął na 12.11.2011r... (mama w końcu i tak pewnie wykracze ten 11.11.11 :-p)

No i przedstawiam "loczka"... :tak::
 

Załączniki

  • IMG_0004.jpg
    IMG_0004.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_0005.jpg
    IMG_0005.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 65
Jestem po wizycie. Dziś moje maleństwo mi pomachało rączką ,jestem mega szczęsliwa ,że wszystko oki.:-D Tym razem nie dostałam zdjęcia. Dzidzia ma 7cm. Schudłam kilogram ,położna się dziwiła ,że po świetach i schudłam.Waże teraz 61kg. Ciśnienie idealne, za 6-7 tygodni mam sie wybrać do innego miasta na usg ,już kazał mi się zapisać wtedy pewnie poznam płeć. Nie moge się doczekać :-)

Poxo gratuluje udanej wizyty,śliczne maleństwo :-)
 
Ostatnia edycja:
No ja się śmieję, że moje maleństwo będzie aniołkiem... bo na samym początku miało rączki złożone... :-p
 
Dziewczynki gratulacje z wizyt u lekarzy;)

Poxo zdjęcia Twojego maluszka boskie;) Ciekawe czy jak ja będę za 3 tyg u lekarza czy już też będzie tak widać ;)
 
Dziewczyny gratuluje swietnych wiesci na wizytach :-)
Poxo ale juz jest duze to Twoje malenstwo i juz tak wszystko swietnie widac kurcze ale to jest niesamowity widok i emocje :-)
Ja czekam niecierpliwie na ten list ze szpitala z terminem mojego USG :tak:
 
dziewczynki gratuluję pomyślnych wieści :)

Poxo, cudne zdjęcia, też takie chcę ;p jaka już duża ta Twoja dzidzia :)
 
reklama
Dziękujemy ślicznie :happy:

My za Was też trzymamy kciuki (bo już je mamy :-))

W przyszłym tyg planuję jechać na usg i nagrać sobie badanie na płytce... Jak się loczek rusza, jak podskakuje i w ogóle... (mam nadzieję, że nic nam tego nie pokrzyżuje... ;-))

Żałowałam, że mojego p. męża nie było przy tym... (bo szykował mi "małą" niespodziankę...) no i chciałabym rodzicom też pokazać, bo mama jest zafascynowana tym, jak teraz wszystko widać ładnie, jak ze mną była w ciąży to takich "bajerów" nie było... ;-)
 
Do góry