reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Gratuluje Wam dziewczyny i bardzo ,ale to bardzo się ciesze ,że wszystko dobrze z Waszymi Maleństwami :blink::blink: Trzymam kciuki ,za wszystkie z nas które są przed wizytą ,jestem pewna ,że wszystko bedzie idealnie i dotrwamy w takim składzie do listopada :-)
 
reklama
Powodzonka agutek79 daj znać.

Cieszę się dziewczyny, że u was też wszystko w porządku ja teraz wizyte mam 18 maja i będę wtedy w 15tyg mam nadzieje, że mi zleci, teraz mąż nie mógł ze mną być, ale już na następną idzie w dodatku jak posłuchał jak mówiłam co i jak widać było, to powiedział, że teraz idzie i nie ma co, biedny też się stresuje co i jak z fasolinką.
 
Gola84 swietne wiesci,no i piekny maluszek i juz taki duzy :-)
agutek kciukasy zacisniete &&&&&&& czekam na wiesci :-)
A ja dzisiaj bylam u poloznej,krew pobrana,karta zalozona no i teraz tylko czekac na list ze szpitala o moim USG no ale polozna powiedziala mi ze tak za 2-3 tygodnie powinlam miec pierwsze USG :-) Cisnienie w normie no ale waga podskoczyla o 2kg teraz waze juz 55kg :oo2: :-D A nastepna wizyte z polozna mam UWAGA 6 czerwca :oo2::eek:
 
Ciesze że że listopadowe maluszki czują sie dobrze! |Oby tak dalej zdrowo rosły.

andrzelika widze ze i mój mąż bardzo się przejmuje co z fasolinka. Bardziej niż w pierwszej ciąży. Teraz ciągle mi powtarza żebym odpoczela i martwi sie jak narzekam na jakies bóle. Licze na to że na USG genetyczne będe mogla go zabrać ze sobą, zeby podejrzał dzidzie :) Dla naszych mężczyzn USG to ogromne przezycie, bo w końcu mogą poczuć to co i my czujemy na codzień :D
 
Ja też jestem dzisiaj po wizycie. Moje dzieciątko jest malusie, dopiero 8 TC, termin na sam koniec listopada. Serduszko bije jak szalone - tętno 170.
Wszystko wygląda ok. Następna wizyta 20 maja. Do tego czasu mam też zwolnienie lekarskie :)
Boję się też tej wizyty, a konkretnie badania przezierności karkowej, ponieważ moja siostra miała dwa poronienia z powodu wady genetycznej, ja też mogę ją mieć :( Jednak nie chciałam sobie robić wcześniej badań genetycznych czy jestem nosicielką tego wadliwego genu, bo nawet jeśli bym była to mam duże szanse na zdrową dzidzię i wierzę, że moja kruszynka będzie zdrowa. Okaże się za miesiąc. A to portret kruszynki (nie wiem czy coś będzie widać :)

USG 21.04.2011.jpg
 
Sara 3mam kciuki za twoja fasolke, oby rosła zdrowo i dotrwala do konca listopada :)

Chyba kazda mama obawia sie tego co pokaze USG, ale gdy sie uslyszy ze wszystko w porzadku to można odetchnąć z ulgą i spać spokojnie :D

Zazdroszcze mamą które miały USG jeszcze w tych ostatnich dniach przed Świetami. Mnie to czeka dopiero po Świętach a szkoda, bo fajnie byłoby pochwalić się zdjeciem dzidzi przy rodzinie. Już widze te niekończące się pytania od rodziny, jak się czuje, co zamierzamy kupowac, przygotowywac, remontowac, jakie imie dla dziecka, czy przeczuwam płeć itp :)
 
Sara nio śliczna dzidzia:) Ja wierzę dziewczyny, że wszystko będzie dobrze i razem będziemy wszystkie się rozpakowywać w listopadzie:)
 
reklama
Ja mam usg dopiero 20 maja czyli dopiero za miesiąc. No ale muszę wytrzymać do tego czasu chociaż czasem się bardzo denerwuję i już chciałabym wiedzieć czy wszystko jest dobrze..
 
Do góry