reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Mój GIN mi powiedział, że 3 stycznia mamy ostatnią z takich "normalnych"wizyt, bo potem co tydzień będę na KTG musiała przyjeżdżać.A 7 stycznia już będzie ciąża donoszona-oby urwisek się za bardzo nie pospieszył:-D.
 
reklama
A mi lekarz nic nie mówił, że będę cześciej chodziła, jedynie na ost wizycie powiedział, żebym się umówiła za 3 tygodnie (27.12),ale jak dotrwam;-)
 
Ja teraz bywam co 2 tygodnie. Teraz idę we wtorek (20.12) a potem wypadałoby 3.01. ale jak powiedziałam mojej gin to zrobiła taką minę, jakby nie wierzyła i dała mi do zrozumienia (nie wprost) że może już nie być po co się spotykać...
A termin na 9.01
 
Ostatnia edycja:
Jak widać każdy lekarz inaczej interpretuje ... ja miałam wizyty co 3 tygodnie a teraz w zeszłym tygodniu zrobiło się lekkie rozwarcie i stwierdził że może zważymy dzidzie przed świętami :/ hmmmm Czyżbym nie dotrwała do Stycznia?? (termin 05.01)
 
ja następna wizytę mam 04.01.2012 i jak nic zamierzam dotrwać :-)
porozmawiałam z mała i ona też się zgodziła ;-) zgodne te moje dziecko hi hi
 
A ja lubię KTG może dlatego, że nie każą mi się kłaść, tylko mogę sobie siedzieć wygodnie w fotelu. A jak chcę - to mam do dyspozycji leżankę.
 
reklama
Dorotka...zazdroszczę fotela...mi się na leżance kazali rozwalić...i to na plecach przez prawie godzinę...błagałam boga, żeby to się skończyło szybko...
 
Do góry