reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzy testy..

reklama
Testy mogą być różnej czułości i każdy może reagować inaczej. Mi na paskowym z apteki wyszła kreska, a na teście z allegro praktycznie nic nie było widać. W każdym razie kreskę widać, wiec jesteś w ciąży. Gratulacje!!😃
 
Niestety zbyt wcześnie się cieszyłam, wczoraj zaczęłam krwawić dziś poleciał wielki skrzep.. 🙁 znalazłam miejsce gdzie dziś mogę zrobić krew i pojadę ale raczej to już na nic 🙁😢

Zbadaj betę plus progesteron.
Możesz też jechać na izbę przyjęć do szpitala ginekologiczno-położniczego i tam również powinni Cię zbadać
 
Zbadaj betę plus progesteron.
Możesz też jechać na izbę przyjęć do szpitala ginekologiczno-położniczego i tam również powinni Cię zbadać
Pytanie tylko po co? Bo na USG przecież nic nie będzie widać. Zlecą co najwyżej betę i progesteron. A to sama może zrobić.
 
reklama
Do góry