reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc+6dni i nadal brak objawow

Byłam u lekarza na usg i wyliczyłam 4+5 i był malutki pecherzyk z pecherzykiem zoltkowym . Kazał przyjść za tydzien czyli w najbliższą środę.
Biore progesteron . Lekko tkliwe piersi i czasem bol w podbrzuszu i tyle..
Jestem po 2 poronieniach. Możliwe żebym nadal nic nie czuła?boję się wizyty
To ja jeszcze dopytam tutaj, skąd to 5+6 w tytule...? Nawet dziś nie jesteś na tym etapie...
Pęcherzyk + YS na etapie 4+5 to bardzo dobrze.
A objawy to odrębna historia, o niczym nie musi świadczyć ich brak lub obecność.
Przy poronionych ciążach miałaś objawy?
 
reklama
Bo
To ja jeszcze dopytam tutaj, skąd to 5+6 w tytule...? Nawet dziś nie jesteś na tym etapie...
Pęcherzyk + YS na etapie 4+5 to bardzo dobrze.
A objawy to odrębna historia, o niczym nie musi świadczyć ich brak lub obecność.
Przy poronionych ciążach miałaś objawy?
5+6 tak wyliczyłam mi wczoraj aplikacja na podstawie ostatniej miesiączki. Dziwne to wszystko. W 1 ciazy puste jajo I miałam czasem bole brzucha i zero mdlosci itp nic a nic objawow a druga to biochemiczna to nic nie czułam i cieszyłam się 3 dni .
 
Bo

5+6 tak wyliczyłam mi wczoraj aplikacja na podstawie ostatniej miesiączki. Dziwne to wszystko. W 1 ciazy puste jajo I miałam czasem bole brzucha i zero mdlosci itp nic a nic objawow a druga to biochemiczna to nic nie czułam i cieszyłam się 3 dni .
A dziś ta aplikacja pokazuje
Screenshot_20240819_100000_Preglife.jpg
 
To kiedy była ta Twoja ostatnia miesiączka? Bo napisałaś, że 11 lipca, coś się zmieniło od tego czasu? Jeśli 11 lipca, to jesteś w 5+4 dzisiaj...
 
USG było robione w środę.
Więc wszystko się zgadza.
To znaczy...?
USG w środę czy nie, dziś z OM 11 lipca nie wychodzi 6+0 IMHO...
To mam chyba jakiś inny kalkulator.
Dziś 5+4, w środę 4+6, to już bliżej tych wskazanych 4+5. Ale skąd dziś 6+0?
Chyba, że znasz też długość cyklu autorki - bo ja nie ;-), i użyłam kalkulatora uniwersalnego...
 
reklama
To znaczy...?
USG w środę czy nie, dziś z OM 11 lipca nie wychodzi 6+0 IMHO...
To mam chyba jakiś inny kalkulator.
Dziś 5+4, w środę 4+6, to już bliżej tych wskazanych 4+5. Ale skąd dziś 6+0?
Chyba, że znasz też długość cyklu autorki - bo ja nie ;-), i użyłam kalkulatora uniwersalnego...
Aaa bo Ty wyliczyłaś od OM. Ja usg policzyłam.

A te 6+0 nie wiem skąd jej się wyliczyło. Może krótszy ma cykl? Stąd jej się tak wyliczyło? Bo Flo czasem samemu wylicza na podstawie ostatnich cyklu. Mi raz tak wyliczyło.
 
Do góry