reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to pozytywny test ciążowy?

reklama
Mi test ciążowy wyszedł dopiero w dniu spodziewanej miesiączki czyli 14dpo i to bardzo blady więc masz jeszcze czas

W teorii tak, ale są badania które pokazują że pozniejsza implantacja zwiększa ryzyko poronienia.

W dwóch pierwszych ciążach nie badałam szybko bety więc nie wiem, ale w 3 właśnie do implantacji musiało dojść koło 12dpo i była to ciąża pozamaciczna. W 4 ciąży koło 6-8dpo i była to prawidlowa ciąża. Więc u mnie się to niestety sprawdziło.
 
W teorii tak, ale są badania które pokazują że pozniejsza implantacja zwiększa ryzyko poronienia.

W dwóch pierwszych ciążach nie badałam szybko bety więc nie wiem, ale w 3 właśnie do implantacji musiało dojść koło 12dpo i była to ciąża pozamaciczna. W 4 ciąży koło 6-8dpo i była to prawidlowa ciąża. Więc u mnie się to niestety sprawdziło.
Ja w jednej ciąży (aktualnej) miałam wczesne zagnieżdżenie, a w dwóch, z których mam dwoje dzieci, miałam późne implantacje. W poprzedniej miałam monitoring, robiłam betę 14dpo i była jakoś 20. Także to też nie reguła myślę. :)
 
Ja w jednej ciąży (aktualnej) miałam wczesne zagnieżdżenie, a w dwóch, z których mam dwoje dzieci, miałam późne implantacje. W poprzedniej miałam monitoring, robiłam betę 14dpo i była jakoś 20. Także to też nie reguła myślę. :)

Nie no jasne. Z tego co pamiętam to nie jest tak, że 100% tylko ryzyko rośnie do 60% więc zawsze jest te pozostałe
 
Do góry