reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzy testy..

Raz miałam betę na NFZ w szpitalu na IP ginekologicznej zrobiona. Były to jakościowy test z moczu. Co więcej, jak chciałam w innym szpitalu zrobić odpłatnie to, to mi powiedzieli, że mają tylko taki z moczu (fakt, że w tym drugim nie było ginekologii). Także różnie można trafić ;)
 
reklama
Pytanie tylko po co? Bo na USG przecież nic nie będzie widać. Zlecą co najwyżej betę i progesteron. A to sama może zrobić.

Może. Ale jest sobota i nie wiadomo czy zdąży ogarnąć plus wynik też mi się raz zdążyło, że był dopiero w poniedziałek.
IP wynik zawsze miałam na CITO 🤷‍♀️
 
Dziś byłam zrobić krew ale pani powiedziała, że nie obiecuje dziś wyniku i tak się stało.. na wynik czekam do poniedziałku 😢 pojechałam na sor.. tam po przeprowadzeniu wywiadu powiedzieli, że jeśli nawet to jest za wcześnie na potwierdzenie ciąży i że krwawienie może być jedynie związane z opóźniającym się okresem.. znieczulica totalna.. powiedzieli, że mam w poniedziałek zrobić również betę i dopiero zgłosić się do lekarza.. chore 😢 a ja mam wrażenie, że jeśli z testów wynikało, że jednak być może jest dzidzia to już na pewno jej nie ma, bo po południu po powrocie do domu poleciał mi kolejny skrzep 😢 czekam dzielnie do poniedziałku i zrobię kolejna betę i mam już umówiona wizytę do ginekologa 😢💔
 
Dziś byłam zrobić krew ale pani powiedziała, że nie obiecuje dziś wyniku i tak się stało.. na wynik czekam do poniedziałku 😢 pojechałam na sor.. tam po przeprowadzeniu wywiadu powiedzieli, że jeśli nawet to jest za wcześnie na potwierdzenie ciąży i że krwawienie może być jedynie związane z opóźniającym się okresem.. znieczulica totalna.. powiedzieli, że mam w poniedziałek zrobić również betę i dopiero zgłosić się do lekarza.. chore 😢 a ja mam wrażenie, że jeśli z testów wynikało, że jednak być może jest dzidzia to już na pewno jej nie ma, bo po południu po powrocie do domu poleciał mi kolejny skrzep 😢 czekam dzielnie do poniedziałku i zrobię kolejna betę i mam już umówiona wizytę do ginekologa 😢💔
W dodatku mając w ręku testy, które były pozytywne (nawet dziś zrobiłam po becie dla pewności, gdzie wyszły dwie kreski przed podjechaniem na sor) powiedzieli, że testy często są wadliwe.. mam wrażenie, że przeszkodziłam im sobotnią spokojną pracę.. 😢💔 a wczesna ciąża jest dla nich mało znacząca 😢
 
W dodatku mając w ręku testy, które były pozytywne (nawet dziś zrobiłam po becie dla pewności, gdzie wyszły dwie kreski przed podjechaniem na sor) powiedzieli, że testy często są wadliwe.. mam wrażenie, że przeszkodziłam im sobotnią spokojną pracę.. 😢💔 a wczesna ciąża jest dla nich mało znacząca 😢
Myślę, że to nie jest znieczulica tylko realne spojrzenie na rzeczywistość. Tak, wiem, że to brutalne ale tak niestety jest.
 
reklama
Do góry