reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

Cześć dziewcznki,
Po wczorajszej wizycie jak dotarłam do domku i odpuściły mi nerwy to nie miałam siły już nic pisać. Lekarz wysłał mnie na zbadanie szyjki bo na ostatniej wizycie była na granicy normy. Niestety okazało się że się skraca i spadła na 23mm. Ze względu że termin porodu mam dopiero na koniec stycznia miałam dwa wyjścia albo zaryzykować ale lekarz nie dawał dużych szans na donoszenie albo założyć pessar. Założyli pessar (troszkę bolało) i 30 grudnia następna wizyta najprawdopodobniej ze zdjęciem pessara bo 36/37tc uznają za donoszony.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem po wczorajszej wizycie. Postanowienie lekarza jest takie , że 22 grudnia odstawiam Fenoterol i inne leki na skurcze macicy. Gin mówi, że w takiej sytuacji albo urodzę moją małą 2-3 dni później po odstawieniu, albo będę styczniową mamą. Hehe nieźle! :) Pozdrówka dla wszystkich
 
zeldek hmmm a nie mogłaś się z nim umówić na odstawienie chwilę wcześniej, lub po świętach?? Mnie ogólnie przeraża wizja tego, że mogłabym święta w szpitalu spędzić.... choć mój M. ostatnio przeczytał mi horoskop, w którym było napisane: w tym roku spędzisz święta inaczej niż zwykle... cokowiek to miało znaczyć wolę o tym nie myśleć
 
Alka Chwile wcześniej to niemożliwe, bo jeszcze 2 tygodnie muszę na siebię uważać i malutka musi zostać w brzuszku. Jakoś nie przeraża mnie wizja spędzenia świąt w szpitalu, dla takiego szczytnego celu:) NO ale to już mała zadecyduje, mam nadzieję że postanowi być w brzuszku do stycznia.
 
Zeldek- Swieta w szpitalu to nic, jesli mialabys dostac taki cudowny prezent :-)
Karolcia- to teraz duzo lez i odpoczywaj :-) I trzymaj sie cieplutko :-)
 
reklama
O! i to jest dobra odpowiedź :-) ... pewnie będą też inne pod tym względem, że najeść się nie będę mogła :) Franio wepchnął mi żołądek gdzieś po pachę i za wiele nie pozwala wcisnąć
Jak ja bym chciała, żeby moja niunia mi na żołądek się wcisnęła;-)- choć domyślam się, że to nic przyjemnego. Ale może dzięki temu bym mniej jadła. Normalnie ciągle coś podjadam:(, a we wtorek wizyta u GINA i znowu będzie waga-grrrr.
 
Do góry