reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Marta, niejedna chciałaby tak wyglądać w ciąży jak Ty:-)
Madlen współczuję mdłości, ja najgorzej miałam jak musiałam brać żelazo. Po tabletkach do łykania bardzo bolał mnie brzuch, a po tabletkach do ssania...to była masakra:) Minuta ssania i 5 odruchów wymiotnych:) najwet jadąc samochodem, gdy miałam tabletkę w buzi mój m musiał się zatrzymywać:-)
6-kowa niech wie co stracił:-)
Wiola, w weekendy to ja praktycznie nie mam czasu na nic, w dodatku początek mca, więc musiałam zrobić faktury, sprzątanie itd. A kase dla Zębowej Wróżki przygotowałaś:)))))
 
reklama
justi tez mam zelazo,bo tutaj kazda ciezarna od 18tc musi brac..a sa tak duze,ze szok..ale nie wiem czy bede je lykac,na razie poki co zelaza w organizmie mam az nad to :-D
a ja dzisiaj na papierze zobaczylam krew..:-(az sie poplakalam..teraz jzu jest OK ,mam czysciutko..ale skad ta krew ?? mam nadzieje,ze to sie wiecej nie powtorzy :no:
ja juz chce grudzien !!!! nie nadaje sie na bycie w ciazy..znowu przybedzie mi siwych wlsow..:zawstydzona/y:
szostkowa a ty dorabiaj te warkoczyki,raczki i nozki :-Dkciuki 3mam ,a kiedy najszybciej mozesz zrobic test ?
wiolka ale ty teraz zalatana..ale neidlugo sobie odsapniesz ;-),moja Ziutka tez stale wola o nwoe gumki,spinki,opaski..i ciagle jej tego malo..
 
Madlen na pewno będzie wszystko dobrze, dużo spokoju Ci życzę, a teraz kiedy masz wizytę?
Justi no nie wiem czy każda, na pewno nie chcieli by moich cycków ogromnych :no:
 
Marta-napewno najpiekniejsza a bąbel sie bawił razem z mamą i cie wspierał dzieciaki reagują na głosną muzyke:-) 6mamo-pokaż mu ze nie jesteś wtedy tylko kiedy on chce ja nienawidze jak mąż mnie w nocy albo nad ranem wczesnie budzi i tego nie robi bo wie że to mogłoby mu grozić ciężkim uszkodzeniem ciała:-D Justi-nie przygotowałam a przygotowuje sie kase? o tym nie słyszałam?:shocked2:to dziecko mnie wykończy finansowo:-D Madlen-Nastka nie wola o spinki i skutecznie wszystkie które kupuje mi gubi albo ściąga jak do kogoś jedziemy i zostają nienawidzi spinać włosów a ma długie i robią sie jej kołtony,odsapne nie wiem kiedy do sierpnia mam masakre a we wrześniu mam ropoczęcie roku u małej i musimy do zakopca na operacje kregosłupa jechać takzde ciężko ten odpoczynek widze:baffled: Kobiety powiedzcie mi jak myślicie jak placimy za zabieg 3500 to gips po operacjii powinni nam dać już w tej cenie?Ja byłam jeszcze po ziemniaki leje jak cholera a przedtem zapomniałam kupić rzodkiewka jak mi w ogródku śmigła wielka jak nie wiem
 
Wiolka no właśnie muszę poczytać bo wydawało mi się że dzidzia słyszy od 6 miesiąca w brzuszku co do gipsu wydaję mi się że powinni dac go w cenie już ale nie wiem jak to w szpitalach zazwyczaj bywa.
 
marta-pewnie że slyszy i kupilaś coś?nie moge sie do naszego lekarza dodzwonić bo jest na wolnym do 14 czerwca dopytam go jak w końcu sie dodzwonie musze zaniedługo pędzić do mojego gina po skierowanie na drugie usg z tych badań prenatalnych męża wyśle niech sobie w kolecje postoi termin mi ustali zadzwonilam i powiedzialam że mam dziecko ktore nie chodzi glupotą jest dla mnie jechać specjalnie żeby termin usg ustalić i pani mi powiedziała ze wtakich sytuacjach moze ktoś za mnie przyjechać ustalić:-)
 
Wiolka kupiłam beżowy rozpinany sweterek za 24zł i czerwony lakier do paznokci ;-)

Zrobiłam sobie łóżko tak mi zimno ze szok będę leżeć pod kołderką i z Wami pisać
 
Ostatnia edycja:
Jak zrobilaś sobie łóżko?:-)Ja byłam wprzychodni u mojego gina ale kolejka jak cholera wyszłą polożna i mówi żebym do domu szła to jak będzie jedna osoba przedemną to do mnie zadzwoni bo jeszcze w jednym czasie czekam na babke ktora mi ma w końcu wózek Nastki przywieść :wściekła/y:doczekać sie na nią niemoge nie liczy sie kobieta z czyimś czasem mam nadzieje ze zaniedługo przyjedzie i kolejhka mi do lekarza nie minie:dry:jak mi sie chce spać niemiłosiernie to jest masakra oczy mi sie same zamykają
 
Wiolka zrobiłam łóżko, bo ja mam kanapę składaną wiesz i co dziennie ją składam i chowam pościel a wieczorem ściele na nowo :tak:
 
reklama
To zrobilaś czy rozłożyłaś?:-)ja mam w sypialni łózko wielkie ale jego sie nie składa cały czas rozlożone a gdzie te kobietki nam wywiało że nikogo oprócz nas tu nie ma?
 
Do góry