reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Dzień dobry :)

na początek dobre wieści - dzidziol piękny, zdrowy, wszystko ok, o tydzień starszy - 21tc5d. Złe wieści, ale w zasadzie dobre, bo wierzę, że to mi pomoże - moja macica nietypowo się zachowuje ze względu na swoją budowę, stąd ciągłe bóle i twardnienie - muszę brać fenoterol, po którym ponoć ma się straszne drgawki, ale zniosę wszystko, żeby dotrwać do końca. No i info najważniejsze, jak to powiedział cudnie nasz lekarz ze swoim ukraińskim akcentem - bułeczka :)

P1140621.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anisiaj GRATULACJE:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wiedziałam że dziewczynka:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))));-):tak::-D:laugh2::happy::-)
 
Anisiaj cudnie:-)
współczuję fenoterolu.Ja czułam sie po nim fatalnie...Drgawki kołatanie serca itp. W szpitalu przy karolku mi podawali w kroplówkach.Okropne.Nie każdy jednak ma takie objawy...Obys ich nie miała.:tak:

Bobo jeszcze super jest woda po jajkach.Oczywiście nie należy wtedy jej solić.
 
Anisiaj a jednak Zosia :-) super tak się cieszę :-D:-D a że dzidzia starsza to normalne u mnie też tak było

Aguś dziś Oliś ma 3 miesiące oj leci leci czas
 
justi, Ty czarownico :)))

dziękuję Wam kochane, jestem taka szczęśliwa, że wszystko dobrze z Małą :)))

mam tylko nadzieję, że w miarę dobrze zniosę leki i dotrwamy razem z Zosieńką do końca :)

przepraszam, że tylko o sobie, ale muszę Was nadrobić
 
reklama
Do góry