reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Bobo super gest!!!Mojej siostry gin przechowywał zdjęcia dzieciaczków na tablicy pamiątkowej w gabinecie:)
Anisiaj, może w końcu ulży. Niby ciąża, i można wszystko jeść, do woli itp:) a tu du.pka, Twoje dziecię o maleńkiego dba o talię:)
 
bobo super :) :-)

koteczki wrzucę jutro - po prostu nie chce mi się... od 5:30 na nogach - skończyłam na wspólnej i chce mi się spać :tak::sorry::sorry: wybaczcie :*
 
reklama
Dobry wieczór zagladam na chwile u nas taka ślizgawica ze jadac autem z górki mozna sie ślizgac:szok: Bobo 100 lat w szczesciu i pociechy z córci:tak: 6mamo -buziak dla synka:-) Aga wszystkiego najlepszego:happy: Anisiaj u mnie ci sie syn śnił:-D ja juz dzieciaczków wiecej nie planuje takze miejmy nadzieje ze sen proroczy nie był:-Dprzeszedł ból? Ide sie kapac zaraz bo padam na twarz:eek:
 
Do góry