reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

wiola w domu to zawsze syzyfowa praca heh ja jutro mam dzien sprzatania i juz na sama mysl mi sie nie chce , wole zrobic to jutro a w sobote blogie lenistwo :)))

bobo ooo to moj problem ze smietana juz przestal istniec :)))
 
reklama
Wyslalam m po zakupy bo jestem nie zywa, temp. 37,6 dreszcze wszystko mnie boli, glowa pulsuje, gardlo same igly dzwonilam do przychodni i juz nie przyjmuja, jutro rano :-( masakra juz wiem ze bedzie gorzej przerabialam to juz wiec antybiotyk jak nic bedzie. Plukalam gardlo woda utleniona. Porazka

Wiolka nie nie krzyczalam, grzeczny byl bardzo.
 
smerfetka no ale w czyms musze teraz chodzic a te ciazowe sa mi juz tez troche duze wiec musze kupic jakies. teraz sa wyprzedaze wiec kupie jakies tanie nie bede tracic duzo kasy na nie hihih
wiolka kupilas ten plaszczyk do chrztu?
 
Bobo ja po ciazy kupiłam sobie jeansy ale rozmiar wieksze i musze sobie cos jeszcze dokupić bo ja poporodzie chodiłam w leginsach bo ciazowe były zaduze namnie;-) Smerfetka dlatego powinnysmy nie sprzatac i nie gotowac:-D Bobo nie kupowałam bo kupie z ubrankiem na poczatku lutego oni maja roz wieksze wiec wezme ja jak pójde kupic przymierze i kupimy Anaber to dobrze ze grzeczny był:tak:współczuje co chróbska nie masz w domu dentoseptu?mi pomagał na zawalone gardło:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
anaberku zdrowka :) kup sobie tantum verde ale do ssania
wiolka ja mysle zeby kupic jakis plaszczyk uzywany taki do chrztu zeby miala bo mam kobinezon rozowy wiec nie bardzo pasuje. musze poszukac czegos na allegro
 
reklama
Do góry