reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Smerfetka, pewnie masz racje:-( tym bardziej, ze nie widac poprawy:-(
Justi, a na porodowce to bylby jeden wielki krzyk albo wszyscy by prosili cesarke
Wiola, do Nastki tez sie jeszcze nie usmiecha? Kiedy niemowlaki zaczynaja rozrozniac rysy twarzy?
 
reklama
Smerfetka mamusi łobuz to jest tak samo jak Nastula tez mamusina ksiezniczka:tak:Ale jak zacznie mówic to wole zeby pierwsze słowo piwiedziała tata:-DNastka jak zaczeła wołac mamo tak jej do dzis zostało non stop mamo:-D pierwsze słowo naszej Nastki było jak miała 6 m-cy i powiedziała aga:-Dsmiali sie wszyscy ze rodzenstwa nie chce bo gdyby wołała mame to niby chciałaby siostre a jak tata to brata:eek::happy: Dzoana jeszczesie do niej nie uśmiecha ale wpatruje sie w nia intensywnie i gaworzy do niej.Codziennie rano szuka jej wzrokiem bo ja scielam łózka a Nastusia siedzi obok niej jak jest w foteliku czy wózku i z nia rozmawia,nie wiem kiedy dziecko poznaje rysy:sorry: Anisiaj odpoczywajcie
 
Ostatnia edycja:
anisiaj, gratuluje udanego usg :-) symulantko jedna :) heheheh
dzoanka przykro mi że aż tak bolało - fajnie, że wiesz na czym stoisz, z tą macicą się nie martw - anisiaj wszystko już Ci napisała.... teraz chyba są duuuuuuuuże szanse po tym badaniu, ładnie przepłukane wszystko :-)
kinga no ja bym przełożyła... żeby podejrzał pęcherzyk i powiedział kiedy pęknie i będzie jajeczko, bo wiesz.... :-)
bobo skąd ściągasz zumbę :p

ja skakałam 45 minut i mam dość, włączyłam program średnio-zaawansowany bo przeszłam już poziom początkujący :p sesesesesese :-) pokazało 408 kal spalonych :-);-)
 
Smerfetka jak później czas ci pozwoli to zajrzyj do nas:tak: Bietka robisz postepy;-)sie nam nie rozbrykaj za bardzo oj beda z was szprychy jak tak zawziecie ćwiczycie:-):tak:
 
reklama
Do góry