reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
hejka

poszli sobie , mały śpi więc wpadłam

6 mamo ja też pasjonuje się historią ale wołoszański mnie wkurza, ten jego głos... program super, ale jego osoba... :crazy: skończyłam nauki polityczne - uwielbiałam uczyć się historii

anisiaj
no niestety bóle będą - wszystko tam musi się dopasować się do fasolki -mnie bolał brzuch jak na @ - szpilek nie pamiętam... ja nie wierzę w ten program, to musi być wyreżyserowane

anaber
mam pas poporodowy - chodziłam w nim 2 m-ce teraz czasem na godzinę, dwie założę- brzuch jest OK, nie mam problemu z nadmiarem skóry, ale nie umiem Ci powiedzieć czy to zasługa pasa... nie wiem czy jestem zadowolona, bo nie wiem jakich efektów można się spodziewać... kupiłam bo uważałam że tak "trzeba".

gosia wiem co czujesz, ja mam migrenę raz na kilka lat - MASAKRA ostatnio też wracając z wesela doświadczyłam - pisałam Wam, 3 dni po migrenie dochodziłam do siebie
nic mi nie pomaga, leżenie w ciemnym pokoju i miednica obok łóżka, bo ja wymiotuje....


sms na grupie
 
Ostatnia edycja:
6 mamo znam znam :) też ją lubię

anaber wiesz co ja mało siedzę - ubieram go jak jestem w ruchu - od rana... na nogach+ spacer, więc nie ma szans mi się zwinąć ... jak siadam to trochę na biodrach ... ale nie narzekam,
justi pisała że jej się zwijał... i że on jest beznadziejny ale napisąła mi to jak już go kupiłam
 
Dziewczynki proszę o radę.
W przyszłym tygodniu zamawiam torta na 18 dla syna.Czy wybrać taki okrągły ,standardowy kształt czy może coś fikuśnego.Ja zastanawiałam się na tortem w kształcie cycków.Jeśli chodzi o smak to kawowy na ciemnym biszkpcie.
 
reklama
Bietka dziękuję za pomoc, sa tez taki z fiszbinami tylko nie wiem czy są lepsze hmmmmmmmmmm :) dzięki za info na g :)

6mamo mi osobiście nie podobają sie te fikuśne torty i nie lubię kawowych :) dla mnie tort to musi być czekoladowy albo truskowkowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry