reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Zaglądam na chwile wieczornie poczytałam was 6mamo moze zapytaj go poprostu jakiego tortu on by oczekiwał moze ma jakies wyobrazenie jak jego tort na 18 ste urodziny ma wyglądać?:sorry2: Anisiaj oglądam ten sam program co ty o parach które starają sie o dzieci:-) U nas wiatrzysko straszne szaleje głowa mnie coś boli nie wiem od czego zrazaz wskakuje do kąpieli moze mi troszke przejdzie a wy już wszystkie ucieklyście?:dry::-p Scoti nasza pochłonięta dziewczynkami czasu ma dla nas mało Anaber-jak sie spisuje Igor jako starszy brat? bywa zazdrosny?
 
reklama
O sobie chętnie napiszę tyle, że jestem mamą dwójki dzieciaczków: Wiktorka 5.5 roku i Rozalki 2.5 roku. Oboje chodzą do tego samego przedszkola. Ja zajmuję się fotografią okolicznościową - głównie śluby, chrzty, sesje z brzuszkiem, rodzinne itp. Działalność jest na mojego męża, a ja się zastanawiam, czy w przyszłości założyć swoją. :) Do niedawna opiekowałam się moją córką zanim poszła do przedszkola, ale teraz, gdy dwójka już chodzi, to delektuję się czasem, który mogę poświęcić na swoje hobby-pracę.
 
Witam się pierwsza, jeszcze bez kawy:-)Wczoraj padałam, tylko chwilkę was poczytałam wieczorkiem. Byliśmy na urodzinach u mojego m siostrzenicy, a wiek poważy bo to już 6 lat:-D i było normalnie wariatkowo z dzieciakami, wyszłam z głową jak balon. Kuba nie spał w dzień i jak przyjechaliśmy do teściów (szwagierka przyjechała z rodzinką na dług weekend) to Kuba był wyciszony, spokojny. Ale jak tylko zaczęłi napływać goście to normalnie diabeł wcielony się zrobił, szalał, wszystkich zaczepiał.
Anaber ja używałam innego pasa, takiego grubszego, na rzep z tyłu. Myślę że to główne jego zasługa że brzuchol mi zmalał. Ten co ma Bietka stosowała moja sąsiadka i mówiła że jej się zwija. I narzekała na niego. Ale osobiście to nie daje ręki. Ja też byłam na ostrej diecie do 4 mca.
6-kowa, mnie torty z autami to kojarzą się dla dzieci:-) Chyba ze jakiś faktycznie ci się spodoba.
Gosiu, mam nadzieję że dzisiaj już czujesz się lepiej!
Miłego dzionka!!!
 
Hej

Justi niestety.Znów mnie boli głowa.:wściekła/y:Oszaleję dosłownie.
Wczoraj mnie przestała boleć ale obudziłam się z bólem...Znów cos musżę wziąć.Wypiłam kubek coli,kawę ale nic.:wściekła/y:

Justi kupiłaś kombinezon?

Miłego dnia Babole
 
Tak,leżałam nawet w szpitalu w radomiu...Nic nie wiedzą. Jak kiedyś wylądowałam na pogotowiu z kilkudniowym bólem to postawiła diagnoże migrena. Tyle. Ponieważ nie znana jest przyczyna migren nie widzą jak leczyc.
Anisiaj napisała że jest jeden lek.Skoro znają to niech szybko dojdą co wywołuje migrenę bo oszaleć można.
Miałąm Ci podesłać link do kombinezonu.
 
Przejrzałam chyba miliony kurtek i kombinezonów:)
Najłatwiej stwierdzić że migrena i już. A picie jakichś ziółek nie pomoże? Moja siostra wynalazła jakieś ziółka na jej ciągły problem z bólem brzucha.
 
Dzień dobry witam sie przy śniadanku u nas cieplutko pogoda dziś będzie chyba piękna:-) Justi z dziećmi tak jest jak sie znajdą w większym gronie to robią sie pelne energi i nadzwyczaj żywe;-) Gosiulek a nie myślalaś o badaniu tomografi komputerowej głwoy albo rezonansie magnetycznym? przecież przyczyna musi jakaś być:dry:
 
Justi ja jestem alergikiem.Nie mogę żadnych ziół.
Wiola tomografię miałam dwa razy,rezonans trzy. Tomograf nie wykazał nic.rezonans jakies ogniska niedokrwienne.Drugi poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe.Trzeci poszerzone cos tak.Jakąś komorę. Żadnej konkretnej przyczyny.
 
reklama
Do góry