reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

witajcie :-):-)

anisiaj ja na nocnik razem z Tobą siadałam więc mi tu nie cwaniakuj warszawianko :-p
gosia współczuje... migrena czy zwykły ból ???

piję kawę, m jedzie coś załatwiać więc będę sama z gargamelem
 
reklama
Migrena.Prawa strona mnie boli.Już drugi dzień bez zmian.

jeju dlaczego ta kobieta która zabiła swoje dzieci nie oddała ich??? Powiedzcie co może kierowac taką osobą? Tyle rodzin by uszczęśliwiła.
 
Witam kochane!! ;-)


Gosiulek współczuje bólu głowy... Oby szybko przeszedł

Anisiaj, Bietka mam do Was prośbę ;-) Odebrałam dzisiaj wyniki badań tarczycowych i przedstawiają się tak:

TSH- 3,42 (0,27-4,2)
fT3- 3,09 (2-4,4)
fT4- 1,01 (0,93-1,7)
anty- TPO 12,97 (0-34)

PRL 62,64 (102-496) czyli prolaktyna poniżej normy...
Możecie coś na ten temat powiedzieć? Z góry dziękuje ;-)
 
gosia ja nie wiem, brak słów

suonko - TSH masz ciut za wysokie, aby zajść powinno być 1-2 - najlepiej aby było max 1,7
moim zdaniem to lekka niedoczynność tarczycy albo niedobór jodu - oczywiście lekarzem nie jestem !!! TPO w normie więc to nie jest nic poważnego wrodzonego. Idź do endo...
na prolaktynie się nie znam ...
łykasz coś z jodem ??? np. femibion ???
 
suonko zaraz zerknę na moje wyniki tarczycowe ze staranek

więc tak :

ja miałam TSH ---2,813
FT3 ---- 3,17
FT 4--- 0,93

za wysokie TSH i FT3 a FT 4 przy dolnej granicy
i stwierdzoną niedoczynność
to był czerwiec

dostalam leki

wrzesień : TSH- 1,58 , FT 4 -1,16 i miesiąc później zasżłam w ciążę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry witam sie z kawa inka i sniadankiem:-p Po co chca Bobo zostawić w szpitalu skoro niewiele jej tam pomagaja:baffled: Martusia w poniedziałek wróci z maluszkiem może i Aga wróci dojdzie nam następny przystojniak:-)
 
Do góry