reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Anaber fajnie że wróciłaś zdrówka życze i mam nadzieje że nic cie już więcej tak nie rozloży a ogólnie jak samopoczucie? Bez dolinek?:sorry2:I już 3 porody za nami teraz znowu trzy najbliższe przed nami i będziemy czekaly na więcej brzuchatek żeby miał kto i na co narzekać:-) ale u nas cisza ostatnio:szok: Aniolkowa gdzie ty sie zamyszkowałaś?:cool: Marka nas coś nie odwiedza a Evel?
 
hej my bylysmy dzisiaj 15min w ogrodzie zimno ale juz cieplo nie bedzie.

Teraz po obiadku chyba poloze moje dziewczyny spac i sama sie zdrzemne:tak:



No teraz odliczamy do kolejnych porodow ciekawe ktora bedzie pierwsza
 
Scoti no czas pokaże która z nas będzie pierwsza teraz mamy maeństwa śliczne które w oczach rosną w porównaniu do malych niedawno narodzonych bąbelków to Borysek i Igorek już są duże chłopaki:-) odpoczywaj jak tylko masz okazje:happy2: Ide zobaczyc na g :-)
 
ja juz moze w pon.bede wiedziala czy i kiedy bede miala wywolywany ;-)
to dam wam znac :tak:
a u mnie byl malarz,odmalowal to,co mial do pomalowania ,ale zostawie to bez komentarza...chyba lepiej sama bym to pomalowala...achhh tutejsi fachowcy...rece opadaja :wściekła/y:
deszcz nie pada,to idziemy ze smykami do maca,bo mi glowe susza
 
reklama
Madlen to będziemy czekać a fachowcowi trzebabylo powiedzieć że jesteś niezadowolona i za taką robote to nie dostanie ani grosza:wściekła/y: My zaraz do krk jedziemy ze znajmomymi do obi bo poprosili A żeby im przewiózł panele a mają ich sporo do kupienia ja przy okazji myśle że zdąże sobie skoczyć na tesco na zakupy spożywcze i moze dla małej coś kupie ciekawego zajrze do was jak wróce to marta powinna wyjść ze szpitala w poniedziałek może albo we wtorek? a bobo?
 
Do góry