reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy ;-)

Dziewczyny tylko proszę nie śmiejcie się z pytania do Nikuss
- czy to miała być owieczka czy kobieta ? Bo ja najpierw stwierdziłam jaka śliczna owieczka- a później.. Widzę cycki i nogi , hahaha:-D
 
reklama
Nastazja z tego co wiem nikuss wspominała o cyckach, haha ale nie jestes sama bo ja na poczatku tez pomyslałam ze to cos ala owieczka albo pysk wielbłąda;p dopiero potem cos mi się skojarzyło z kobiecymi kształtami, nie zmienia to jednak faktu ze jest mega apetyczny!
 
hahaha owieczka! lol :p nie no mialo cos byc na a'la kształt kobiety:p
A. byl zadowolony, spodobał mu sie tort, szczegolnie, ze sama go wykonałam:p
 
Ja od razu pomyślałam o cyckach :-) :-)
Tort super!!

U nas dzis 4 rocznica, chciałam upiec tort ale M siedzi w domu i nie będzie niespodzianki!! Zawsze się szwęda a teraz jak na złość siedzi w domu!!
 
reklama
Do góry