reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy ;-)

Asko, ja chyba jestem odmieńcem, bo czekolada może dla mnie nie istnieć. Obskubuję ją z lodów i z ptasiego mleczka, bo mi przeszkadza :D Ale przepis zalinkowany przez Łysą wygląda mega!!!!!!!!! Choć nie wiem, czy bardziej nie skusiłabym się na Twoją niezwykle apetyczną roladkę :)
 
reklama
Mła rolada jest faktycznie dobra i prosta :) ale to ciasto hm... robiłam je przed ciąża z Karolinką potem ze względu na surowe jajka jakos pominęłam ten przepis ale musze go powtórzyć bo jest obłędny:)
 
A ja jestem poszkodowana bo nie moge jesc zbyt duzo jajek, ani mleka, ani czekolady, kako i tylklo moge popatrzec na te pysznosci :( a buu.

Ale zrobilam bananowiec koty, jedno jajko nie zaszkodzi bo nic innego jajecznego nie jadlam w tym tyg. Jest dobre ale jakies wielkiej rewelacji nie ma. Napewno kiedys jeszcze zrobie. Ale ogolnie to wypilam bym do tego ciasta szklanke zimnego mleka ale nie moge:(
 
Zrobie zdjecie pozniej, bo tort został wytransportowany do mojej mamy, zeby A. nie widział :p

Ale odrazu mowie nie spodziewajcie sie Bog wie czego hahah a wrecz przeciwnie;p mam nadzieje, ze bedzie chociaz dobry w smaku:p
 
Chlebek bananowy Koty sprawdził się za oceanem. Moja siostra jest zachwycona-jej mąż też, bo wreszcie coś upiekła ;)):-D Middletown-20120814-00151.jpg
 
A ja wczoraj roblam chlebek a ze nie posiadam keksowki a zwyla brytwanka podluzna jst na dluga a roblam z jednej porcji to zrobilam w formie do babki :) I mam babkowy chlebek bananowy:)
I tak pomyslalam ze z ta czekolada, orzechami jest napewno lepszy ale ze to sa akurat produkty ktore musze wyeliminowac ze swojej diety wec obeszlo sie bez.

Ale i tak wczoraj zgrzeszylam bo nie powinnam pic mleka ale do cieplego chlebka sie napilam szklanki. Fabianowi nic nie jest, nie wysypalo go nic wiec mam nadzieje ze jednak to nie nabial go uczula:)
 
nikuss hihi bardzo fajny pomysł:) fajnie i estetycznie to wygląda do tego trzeba bylo trochę pomyslec zeby to miło ręce i nogi:) .. hm.. cycki:)
 
reklama
Do góry