reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Ale macie super hobby, serio :) Swietnie sie tak czyta!

na koniec glupie pytanie...

Czy ktoras z Was jest moze leworeczna?

Bo ja jestem i kazda leworeczna osoba, ktora spotkalam jest baaaardzo kreatywna pod wzgledem plastycznym i w ogole ;-) (nie zebym sie chwalila czy cos... naprawde to zauwazylam- K. z reszta tez jest leworeczny - i mamy urodziny w tym samym miesiacu- w przeciagu 2. tygodni)

Harsharani muszę Cie rozczarować,bo tez jestem leworęczna a do kreatywności (plastycznej lub jakiejkolwiek innej)to mi baaaardzo daleko... Ale mam nadzieje ze jestem tylko wyjątkiem który potwierdza regule;-) Wszystkie plastyczne geny moja siostra odziedziczyla,ona naprawdę umie wyczarować coś z niczego.

pinka śliczne to twoje hobby

Przeglądałam wcześniejsze posty i mam identyczne zainteresowanie jak malinaa co do genealogii.Próbuje stworzyć drzewo mojej rodziny i bardzo mnie to kreci,być może przez to ze lubię historie. Jak narazie nie zaszłam za daleko ale jak tylko jestem w Polsce to mecze członków rodziny o kolejne detale.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agataje super ciuszki!!
Pinka narobiłaś mi roboty na Gosi udzioryny bo jak zobaczyła torcik to chce taki sam;)))
Harash jestem praworęczna a mam troche talentu plastycznego;)))
 
pinka ale masz pyszne hobby:)
agatatje pokłon za te ciuszki:) śliczneeeee! Żebym ja taki talent miała
 
Ostatnia edycja:
Wierka tak liczyłam, że może się ktoś do mnie podobny znajdzie ;) i bardzo się cieszę!!!!
Męcz rodzinkę męcz póki możesz, ja trochę zawaliłam :/ ze starszych została mi już tylko babcia, ale ona zawsze mi opowiada to samo hahahaha a jak ją pytam o konkrety to nie pamięta.. Za to dziadek kiedyś zdążył mi opowiedzieć jak poznał babcię przy "parowaniu ziemniaków" - niezłe love story hahahahaha

Myślicie, że to możliwe nie pamiętać np. jak się swoja babcia nazywała??
No kiedyś to kompletnie inne czasy musiały być i inne relacje z "bliskimi"..

W każdym razie Wierka może się wymienimy kiedyś gęgę i se porównamy nasze doświadczenia ;)
 
Boshe,dziewczyny ,ale Wy uzdolnione jesteście.............Normalnie musze szczene podnieśc z podłogi:szok:
Pinka cudny ten tort,zjadłabym od razu cały:tak:
Agataje niesamowite ciuszki!!!!!!!!!
Marta niesamowity pomysł z tymi koszykami!
Futrzakowa super fotki dzieciaczków!
rozczochrana zdjęcia profesjonalne:tak:
zaproszenia dmuchawca śliczne i wyjątkowe!!!!!!!!

Moim hobby jest biologia molekularna ,oraz bakteriologia i wirusologia.
 
Hej
Dla miłośnieczek - wampirów - polecam Cykl "Anita Blake"

Przeczytałam całość(część po polsku część po angielsku)

Bosonóżka - u mnie Martin na półkach leży - przeczytany - mąż załamany wielkością całej serii :-)

Teraz przeczytałam trylogię (2 części) "Malowany człowiek" ale na 3 część muszę czekać do 2012...

Pozdrawiam :-)
 
Moim hobby jest biologia molekularna ,oraz bakteriologia i wirusologia.

Harsza... masz rację:-D tutaj szczęka opada :-D podziwiam:-)

Aneta ...rozumiem, że to wszystko jest związane z twoja pracą:-) ... Ja z kolei jestem projektantem konstrukcji inżynierskich ( w tym roku zdobyłam nawet uprawnienia uprawniające do samodzielnego projektowania) i nie powiem... też mnie to pasjonuje! Szczególnie, że mimo mojego "młodego" wieku mam na koncie ciekawe konstrukcje (nawet jeden stadion:-D hehe )... wtedy jestem pochłonięta bez granic:-)
 
reklama
Ja hobby też mam związane w sumie z pracą (chociaż pośrednio) - projektowanie wnętrz, design i wzornictwo przemysłowe (ale w zakresie związanym z wnętrzarstwem). Kocham piękne, czasem dziwne designerskie meble. Na niewiele z nich mnie póki co stać, ale na niektóre rzeczy jestem w stanie z zaciśniętymi zębami odkładać. Nie wiem czy kiedykolwiek będę sobie mogła pozwolić na meble największych projektantów po kilkadziesiąt tysięcy złotych sztuka, zresztą sama nie wiem, czy nawet gdybym miała takie możliwości, czy nie szukałabym jakiś młodych talentów.
Tylko zdjęć to raczej nie mam jakich wkleić. No bo czego? Mojego mieszkania mojego projektu - w stanie niedomeblowania/przedumeblowania zupełnego? Czy zdjęcia najpiękniejszych moim zdaniem mebli jak np. Barcelona Chair?
Wasze hobby fajniejsze, przynajmniej coś łapkami własnymi robicie.
 
Do góry