reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

Nooo nieee ale jestem łał łał łał w szoku,suuuuuuppppeeerrrr,Futrzaczku masz czym sie chwalic,piekne.
Wogole to zazdroszcze Wam wykształcenia i takich kierunkow,ech poprostu super.
 
reklama
Nooo nieee ale jestem łał łał łał w szoku,suuuuuuppppeeerrrr,Futrzaczku masz czym sie chwalic,piekne.
Wogole to zazdroszcze Wam wykształcenia i takich kierunkow,ech poprostu super.

no nie powiem...największe wrażenie to jest oglądac swoje dzieła :-) cudowne uczucie, mieć wrażenie że ma się choć troszkę wpływu na to co nas otacza:-)

olu...jak dla mnie najważniejsze jest to by robić to co się lubi! czy inżynier-konstruktor, czy fryzjer... najważniejsze jest odnajdywać pasję w swoim codziennym zajęciu:-) a ty jako fryzjerka też naocznie widzisz swoje dzieła i podejrzewam że niejedna osoba zazdrości talentu w rękach:-) hihi:-)
 
Dzieki kochana,tylko jak dzis tak mysle o swoim zyciu to bym wybrała zupełnie inny zawod np patolog sadowy,pociagaja mnie takie dziwne rzeczy.Kiedys nie było takiego wyboru i jakos nikt mnie nie pytał co bym chciała robic bo zawsze wszyscy wiedzieli ze lubie fryzjerstwo.Potem zamiast isc sie dalej uczyc to trzebabyło isc do pracy zeby pomoc mamie dom utrzymac,a wtedy juz nie było czasu na szkołe a teraz to i kasy nie ma i czasu.Naszczescie lubie to moje fryzjerstwo,bez tego nie da sie pracowac w tym zawodzie.
 
patolog sadowy:-) ciekawe:-) mnie też czasem dopadają różne myśli... :-) ja z kolei od zawsze marzyłam o wojsku ... i chciałam iść do Akademii Marynarki Wojennej ... ale juz wtedy byłam w związku i mój R. uświadomił mi że mimo że to studia/mimo że potem mogę mieć wysokie odznaczenia to będę skoszarowana i bym jeszcze raz to przemyślała... no i przemyślałam...z bólem...ale zmieniłam plany...
 
No i wyobraz sobie ze wysłaliby Cie do Iraku,i co wtedy? kto bybył naszym Futrzaczkiem forumowym?
Ja uwielbiam filmy z serii CSI kryminalne zagadki,Kosci i ksiazki tego typu,tyle sie naogladałam ze troszke mi to wynagradza moje szare codzienne zycie.
 
czas na moje prace:
Słoneczniki a.jpgRMetryczka dla Ogi a.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2280.jpg
    IMG_2280.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 37
konstrukcje stalową stadionu żużlowego w toruniu:-) czyli nie na Euro:-( ale jestem z niego dumna bo jest super;-D hihi:-)
stadion,zuzlowy,w,toruniu.jpg
a ostatnio prowadziłam projekt konstrukcji stalowej muzeum współczesnego we wrocławiu ... ile ja się tu napociłam... Zobacz załącznik 280117
pencil.png


O Futrzaczku, to ja Cie od dzisiaj kocham bo ja jestem wielka fanka speedway'a :-D I K. tez... I nawet ostatnio cos w brytyjskiej tv ogladalismy z Torunia!

Ola, ja Ci zazdroszcze fryzjerstwa... No i tak mowisz, ze w sumie nie przemyslane...ale powiem Ci szczerze, ze osoby z zawodem w dloni maja o wiele latwiej dostac jakakolwiek prace...bo jak nie w salonie, to sobie dorobisz w domu etc... Znam wiele osob, magistro- inzynierow itd,ktorzy sie przekwalifikowuja na zawody typowo...no nie wiem jak to nazwac... Jedna znajoma zostala wlasnie fryzjerem, inna kosmetyczka..Kumpel (magister germanista) robil ostatnio kurs na wozki widlowe... Tak wiec raz jeszcze- zazdroszcze Ci fryzjerstwa :-)

Doris, sliczne... Pewnie dzieciaczkowi tez jakies fajne rzeczy do pokoiku/nad lozeczko zrobisz? Bo te aniolki (tam z napisem Olga) sa sliczne!
 
reklama
Do góry