reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Polcia jaka ty zgrabna jesteś, ja to taka rozlazła się zrobiłam, ale ty naprawdę masz super figurę!!

Mika ja przybrałam nie tylko w brzuchu, ale ramiona, całe nogi i twarz mam okropnie opuchnięte, na zdjęciach może tak tego nie widać, ale naprawdę za chwilę będę szersza niż dłuższa. Nie czuje się przez to ze sobą najlepiej, ale wiem, że to w większości woda, która zejdzie po ciąży.
 
No właśnie, teraz jest tak ciepło że chyba u każdej z nas się woda zebrała ;) ważne że po porodzie wszystkie będziemy laski :D u mnie w pasie dziś 98cm, nie wiem jakim cudem to opadnie :D ale mam nadzieję że nie będę miała problemów ze schudnięciem.
 
Mika a ile masz wzrostu? Ja jakiś czas temu (miesiąc?) miałam w pasie 106 cm, a w pionie mam raptem 158 cm:cool2:. Z synem w ciąży miałam identyczne rozmiary i bardzo podobnie na wadze przybierałam.
 
Mika ja się wczoraj mierzyłam i w najszerszym miejscu miałam 111cm :D najbardziej poza brzuchem powiększyły mi się nogi, mam okropnie masywne uda :/
2016-08-07 21.06.36.jpg
 

Załączniki

  • 2016-08-07 21.06.36.jpg
    2016-08-07 21.06.36.jpg
    123,1 KB · Wyświetleń: 204
Ja tez mam wielka nadzieje ze zejdzoe po porodzie szybko. Przytylam 14kg waze juz 86kg wiec czuje sie jak wieloryb moze na zdjeciu tak nie widac bo dosc wysoka jestem ale patrzac na zdjecia sprzed ciazy to jest kolosalna roznica i tez uda sa najwiekszym problemem...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry