reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Nie na darmo pisałam, że zaraz będę szersza niż dłuższa :D Moje haremki teraz wyglądają na mnie jak legginsy :D

mrs_hermit pokaźny brzusio :)
 
reklama
Jaspis ja marzyłam zeby mała mi tak wypięła nóżkę czy rączkę! Piękne zdjęcie:-) razem z polcia jesteście bardzo zgrabne! Po tym co sie naoglądałam kobietek na porodówce stwierdzam ze w naszym gronie sa(były) bardzo zgrabne brzuszki i mamuśki śliczne;-)
 
Agata bardzo dziękuję i tylko z grzeczności nie zaprzeczę, że zaliczyłaś mnie do zgrabnych ;)
Ja w pierwszej ciąży jak byłam w szpitalu, to też zauważyłam, że na zdecydowanej większości kobiet ciąża dość mocno odbiła swe piętno, ale po pewnym czasie w ogóle nie było tego po nich widać, bo wiele z tych kobiet spotykałam na mieście (mieszkam w niedużej miejscowości).
 
1471249266404.jpg
to My i już niecierpliwie czekamy [emoji173][emoji173]

[emoji173]
 

Załączniki

  • 1471249266404.jpg
    1471249266404.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 610
reklama
Moj taki flakun sie zrobil, wisi i marnie wyglada, generlanie smiac mi sie chce z samej siebie, bo tak : cycki rozmiar G, brzuch XXL, wypryszczylo mnie i jeszcze nogi jak banki :)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry