reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

1469727996496.jpg
duży bęben, chudy mąż. 37 i 6.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1469727996496.jpg
    1469727996496.jpg
    106 KB · Wyświetleń: 527
reklama
Mamakulka wygladasz pięknie :)! A nasi mężowi przy nas zawsze wyglądają tak szczupło :/ niby tyle jedzą a nic im nie przybywa ;) moj tez szczupły ;) ale po ciazy wrócimy do siebie i znow proporcje sie wyrównają miedzy nami :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamakulka przeuroczo wygladasz rozczulaja mnie twoje fotki :D faktycznie maz szczuplutki, moj normalnej postury jestesmy tego samego wzrostu a ja o 10kg go przebilam ;p
 
Dziękuję kochane :*

Mój mąż zawsze wygląda jak pająk :) ma 192 cm a waży chyba ze 65 kg. Ale wciąga jak odkurzacz także chyba taki urok. My to jak flip i flap[emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha też tak mam [emoji3] czemu zazwyczaj to faceci mogą jeść ile chcą? Troszkę niesprawiedliwe [emoji3] ja przebilam męża narazie tylko o 4 kg

[emoji173]
 
reklama
Supet mamakulka ja mam dobrze bo moj wazy ponad 100 wiec nawet jakbym sie starala to go nie przebije i wygladam przy nim na szczuplejsza:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry