reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja bliznę po cc oleję - i tak jej nie widać, bo jest nisko, idealnie we wgłębieniu pod fałdką brzuszkową.
Za to po ciąży obrzydliwie mi się rozlazła stara blizna po wycinaniu wyrostka. Makabra, fuj... :( I rozstępy wokół niej się pojawiły. I na cyckach też delikatne rozstępy - to już przesada. :szok:
 
reklama
Ja myslę że te 6 tyg połogu to można sobie poczekać z ćwiczeniami a potem to najpewniej na wizycie kontrolnej zapytać gina.
Pas- pytałam połozną to powiedziała już po 2 tyg sn a 4 tyg cc.
 
Ja dostałam fajne majtki wyszczuplające ale jakoś dla mnie ścisłe się wydają. A blizny chyba nie będę szczególnie smarowała, bo jest bardzo nisko i nawet jej już nie widać.
Póki co brzuszek mnie trochę pod pępkiem boli i z ćwiczeniami to się wstrzymam z jakiś czas.
 
Przed ciązą 64kg, przed porodem 81kg, 3 tygodnie po porodzie 71kg ;) (ekstra biorąc pod uwage fakt że wciskam w siebie jedzenie, żeby wykarmić moją piranię;) i w spodnie się mieszczę;d tylko brzuchol muszę dopracować! rozstepów i tym podobnych brak póki co!
 
ja tydzień po porodzie wróciłam do swojej wagi 55 kg. baaardzo się z tego cieszę i gdyby nie wysyp pryszczy bym była zadowolona ze swojego wyglądu "po":crazy:
 
a ja się dziś popłakałam:(:( wyszłam spod prysznica i zobaczyłam, że koło pępka zrobiły mi się rozstępy:( delikatne są, ale wpadłam w panikę...całą ciąże NIC i teraz co?????:(:( załamka:(:(:(
 
reklama
Dziewczyny mogę polecić Tormentiol na problemy z "syfkami" ;-) mi wyskoczyło kilka na brodzie i zniknęły jak tylko posmarowałam.
Anastazjaa - oj... nie rycz mała, nie rycz. Młoda laska jesteś ;-) co tam jeden czy dwa rozstępy. Smaruj kremem może zejdą.
 
Do góry