reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
Melisa Aga ładnie wam waga zeszła. Ewelina ja próbuję się ograniczać, bo brzuszek mi zwisa ale to bardziej taka skóra mi została ponad blizną po cc. Jednak mam dni, że chapnę dwa obiady i coś słodkiego, tak mnie jakoś nachodzi. A dziś np. porządnie było śniadanie, nieduży obiad i bez podjadania:tak:.
Wagi nie mam w mieszkaniu:crazy:. Jak pojadę za jakiś czas do teściów, to się zważę. Ciekawa jestem ile tam mam kg.
 
U mnie 4 doby po ciąży i... waga jak sprzed ciąży. Przybyło mi 10 kg i już ich nie ma. Jeszcze jest brzuszek, ale pewnie kwestia miesiąca i też będzie jak sprzed ciąży.
 
Ja dzisiaj ważę tyle samo, co po powrocie ze szpitala :wściekła/y: Nic a nic waga nie spada i nie podjadam słodyczy :cool: Fakt, że jem dużo; ciągle jestem głodna. Może w takiej sytuacji powinnam się cieszyć, że nie tyję :dry: Ale z Mateuszem o tej porze miałam już wagę sprzed ciąży. Ehh ...
Pozdrawiam
 
aga witaj w gronie :)
pocieszyłaś mnie :-p bo jak czytam że wszystkie już mają wagę jak przed ciążą albo i mniej to się smuciłam.. a tu nagle przeczytałam Twój post.. dziękuje :*

u mnie przed porodem 72 po porodzie było 63 teraz 61 jak zobaczę w końcu 59 na wadzę to będę już szczęśliwa.. choć moja waga przed ciążą to 51-52kg
 
reklama
u mnie w dniu porodu było 80 kg a dzisiaj się zważyłam i ważę tyle co przed ciąża czyli 69 kg - 11 kg mniej.
Liczę na to ze jeszcze trochę schudnę bo chciałabym ważyć ok 62 kg. Z taka wagą dobrze się czuję właśnie i czuje że się uda ;-)
 
Do góry