reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja nic nie schudłem po porodzie. Boję się ważyć, ale pociesza mnie stwierdzenie teściowej, że "chyba schudłem". Znaczy, że chyba nie jest tak źle ze mną. Kaloryfera nie ma, ale bojlera też nie.
 
reklama
Ha ha! do tej pory za punkt wyjścia brałyśmy wagę sprzed ciąży - czyli podejście pesymistyczne pesymistyczne bo się tylko tyło. Teraz zaczynamy brać wagę maksymalną ciążową, czyli tylko chudniemy :-)
 
Fazerka a ja mam takie fajne czarne rurki ciążowe, że będę w nich chodzić normalnie chyba:-D. Tylko pasek jakiś włożę, bo trochę z tyłka teraz mi spadają. Ja się wczoraj mega najadłam słodkości, bo teście do wnusia przyjechali, przywieźli ciacho i faworki.
Brzuszek nadal mam taki jak galaretka miękki i się zastanawiam, czy mi już takowy nie pozostanie. W ogóle to pod pępkiem mnie jakoś boli i tej skóry nie czuję.
 
Dorotka i to mi się podoba :-D

chociaż perspektywa że nie mieszczę się w moje ulubione jeansy jest dalej dołująca :/
spokojnie,zmieścisz się jeszcze za mało czasu upłynęło :)

Brzuszek nadal mam taki jak galaretka miękki i się zastanawiam, czy mi już takowy nie pozostanie. W ogóle to pod pępkiem mnie jakoś boli i tej skóry nie czuję.
brzuszek też się unormuje. to znaczy mi po pierwszej ciąży zszedł całkowicie,nie było widać że byłam w ciąży. ale to była pierwsza ciąża,teraz pewnie będzie trochę inaczej :p
 
Ja kiedy tylko wychodzę gdzieś, to zakładam taki pas wyszczuplajacy na brzuszek :p

Dziewczyny po cc - jak myślicie, po jakim czasie mozna zacząć jakies ćwiczenia robić? Lub chodzić na aerobik, siłownię itp?
 
Wlasnie tez sie zastanawiam, kiedy mozna zaczac cwiczyc brzuszki po cc? :-)
I od kiedy mozna smarowac blizne mascia na blizny? :-)

Ja tez mialam sobie kupic taki pas, ale w moim szpitalu powiedzieli, ze nie polecaja :-)
 
reklama
Do góry