reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

No ładnie - ja tu myślałam, że na mnie gromy polecą, że dziecko słodyczami od małego karmię, a tymczasem tu się w konspiracji niezła grupka już wytworzyła :-D łobuziary jak nic ;-)
 
reklama
haha a wszystkie zgodnie będąc w ciąży mówił że po koniec ze słodyczami i obżeraniem się :-D że ostro na dietę przejdziemy :-D

no to idę coś przekąsić :-D
 
skandal! ja tu myślałam, że wszystkie diety pilnują i co???:p wychodzi, że ja jedyna się trzymam!!!:p ale w sumie nie dla siebie, a dla brzuszka Hani...już wróciłam do wagi sprzed ciąży, a nawet jest mniej (schudłam już 15 kg, a do wagi wymarzonej brakuje mi jeszcze 10 kg), ale przed ciążą to do szczypiorków nie należałam...więc coś czuję, że dieta matki karmiącej i cyc wyssie ze mnie wszystko i na własnym weselu chudzinką będę (tego sobie życzę:p)
 
to ja do Was dołączam, teraz kiedy małej już nie zaszkodzę mam gdzieś dietę cukrzycową, objadam się ciastem drożdżowym i biszkoptami, najlepsze dla mnie są Lajkonika, czekoladą też nie wzgardzę, wczoraj zjadłam pół mlecznej Milki :-p a ostatnio wyjadłam dzieciom prince polo i grześki :-p
 
A to co, jak sie karmi to nie mozna slodkiego jesc? :shocked2: Dlaczego?
Ja tam codziennie dwa razy dziennie placuszki i ciasteczka :-)
 
reklama
Melisa - raz, że tyłek rośnie, dwa, że dla dziecka średnio zdrowo - zwłaszcza czekolada może wywoływać alergię, bóle brzuszka itp.
 
Do góry