reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja ostatnio ciągle jestem głodna-normalnie sama jestem w szoku.Jak na początku nie musiałam często jeść, tak teraz bym 24/24 jadła.Tylko repertuar bym zmieniała:-D.Dobrze, że przeznaczam kilka godzin na sen,bo mam chociaż z 6-7 h przerwy w jedzeniu:rofl2:.
 
reklama
ja nie to że jestem głodna, tyko lubię sobie coś podgryzać itd ;D
najlepiej mieć jakieś owoce, jogurty czy drażetki ;d a już najgorsze jest to jak P. dla siebie kupi chipsy i siedzi i je.. to pomimo że jakoś nie przepadam zaczynam podbierać mu xD
 
Ja ostatnio ciągle jestem głodna-normalnie sama jestem w szoku.Jak na początku nie musiałam często jeść, tak teraz bym 24/24 jadła.Tylko repertuar bym zmieniała:-D.Dobrze, że przeznaczam kilka godzin na sen,bo mam chociaż z 6-7 h przerwy w jedzeniu:rofl2:.
uf...a już myślałam że tylko ja tak mam :) czyli wszystko ze mną ok :D
 
I ja też tak mam. Żeby wydłużyć czas wchłaniania jabłka sobie obieram i kroje w ćwiartki, marchewki w paski ale non stop coś mielę. Dopiero co skończyłam spaggetti największa michę i już mogę znowu. Przed spaggetti był talerz grochówki i tak na okrągło. Niby ten żołądek miał być mniejszy w ciąży a mój mi się wydaje jak studnia bez dna. Zresztą widzę to też po ilości kasy na jedzenie. Mamy system kopertowy i dzisiaj zostało tam 50 zł do końca miesiąca;p a jeszcze 2-3 miesiące temu zawsze zostawało na coś ekstra.
 
ja póki co 6,8 kg do przodu, następną wizytę mam 7 grudnia i coś czuję że będzie rekord :-) wżeram tak słodycze że czasem aż mi nie dobrze, w nocy, rano, po południu i wieczorem.
Mam taki głód do słodyczy że mnie to przeraża, dzisiaj ze słodyczy zjadłam eklerka, dwa paczki, rodzynki w czekoladzie, prince polo i kilka cukierków michałków. Czyżby organizm aż tak się domagał ? aż tak ?
 
ja póki co 6,8 kg do przodu, następną wizytę mam 7 grudnia i coś czuję że będzie rekord :-) wżeram tak słodycze że czasem aż mi nie dobrze, w nocy, rano, po południu i wieczorem.
Mam taki głód do słodyczy że mnie to przeraża, dzisiaj ze słodyczy zjadłam eklerka, dwa paczki, rodzynki w czekoladzie, prince polo i kilka cukierków michałków. Czyżby organizm aż tak się domagał ? aż tak ?
Kasia ja 6,8kg do przodu miałam chyba w 3 miesiącu, bo teraz jest już 15 :-D:-D
a co do domagania się czegoś przez organizm, to ja przed ciążą nie piłam coli, bo nie lubiłam, a teraz to dzień bez łyka coca colki dniem straconym :-) .......... wiem, wiem, wiem - lepiej nic nie mówcie :-D
 
no to ja mam na odwrót bo piłam colę non stop przed ciążą a teraz zero (pije same soki, zero gazowanego)

Dzisiaj na szkole rodzenia położna powiedziała że jak czujemy że na coś mamy ochotę to żeby się od tego nie wzbraniać ale z umiarem, powiedziała właśnie o coli (często o to ją pytały kobitki w ciąży) no i Pani położna powiedziała żeby jednak z colą uważać bo wypłukuje wapń z organizmu a po 30 tyg. wapnia sporo maluszkowi potrzeba...
 
reklama
wiem wiem Kasia jak to jest z tą colą ... mój kolega z pracy się śmieje, że to oznacza, iż mały ma geny po tatusiu, bo M. faktycznie cole uwielbia, a ja nie wiem co się stało, że mi smakuje.. cóż poradzić
 
Do góry