reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ogolnie strasznie dorgie sa produkty spozywcze.. my niby tylko z A jestesmy w domu, ii on rzadko je w domu w tygodniu, w weekendy jemy obiady na miescie zazwyczaj, raczej w domu tylko kolacje czy cos, ii tez nam kasy schodzi sporo..
 
reklama
oj... mars oj.. milky way, uwielbiam :-)
Ja zazwyczaj robię placki ziemniaczane takie grubo starte w maszynce + sosik czosnkowy a dzisiaj wersja z sosem grzybowym idę właśnie robić :-)

Dziewczyny ja uwielbiam ten watek!!! piszemy o żarełku w taki apetyczny sposób że aż ślinka cieknie a najlepsze jest to że niby się przejmujemy tymi kg a wsuwamy aż się nam uszka trzęsą :-) bosko :-D
 
oj tak słodko opisujecie o tym jedzonku ;) A ja uwielbiam jeść babkę ziemniaczaną...A z batonów lubię 3bita..mmmm
 
dziewczyny, a ja za ktoras z rzeczy na zdj oddalabym wszystko :D
moglby mi ktos to przyrzadzic albo cos :-D
 

Załączniki

  • tumblr_lp08kq0rFw1qm2mxxo1_500_large.jpg
    tumblr_lp08kq0rFw1qm2mxxo1_500_large.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 26
  • tumblr_lqpsrvHNEd1qgk0g0o1_1280_large.jpg
    tumblr_lqpsrvHNEd1qgk0g0o1_1280_large.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 21
  • tumblr_lqvbffwfRy1qj6l9so1_500_large.jpg
    tumblr_lqvbffwfRy1qj6l9so1_500_large.jpg
    71,8 KB · Wyświetleń: 25
  • tumblr_lr4lysMbTB1r0z7jgo1_500_large.jpg
    tumblr_lr4lysMbTB1r0z7jgo1_500_large.jpg
    70,2 KB · Wyświetleń: 21
  • tumblr_lspcq48UwC1qbcs4so1_500_large.jpg
    tumblr_lspcq48UwC1qbcs4so1_500_large.jpg
    63,4 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry