reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
po 31tygodniach na ostatniej wizycie pokazało ogólnie +8,8kg , czyli przybieram tyle ile mi zalecił lekarz (ciut powyżej 10kg więcej nie) przy moich predyspozycjach genetycznych ;D

chociaż po ostatnim bogatym w różne dania weekendzie mam wrażenie że już jest po wyżej 10 Xd
 
Marcia ooo to może i ja ograniczę picie.. może to coś pomoże.. bo to lekka przesada już zaczyna się robić z tą moją wagą :baffled:
bakalia wow!! tylko 10kg ja 2x tyle zaraz złapie :szok: boję się iść na wizytę bo lekarz będzie krzyczał :wściekła/y:
 
mnie moja waga też przeraża. w poprzedniej ciąży przybyło łącznie 16 a teraz... aż strach pomyśleć co będzie dalej,skoro już jest 14 na plus :/
 
aninaa wtedy bylas mlodsza i moze bardziej myslalas co jesz. Ja w poprzedniej mialam juz 21 kg, teraz mam 14, wiec w sumie sie ciesze

fazer a Ty sobie jesz na co masz ochote czy cisnienie masz nie takie? ja przez wysokie strasznie na wadze wychodzilam. Pociesze Cie, na pewno jak karmic bedziesz to zrzucisz;-)
 
Ostatnia edycja:
Ja już 12,9kg na plusie. Oczywiście GIN, delikatnie i taktownie zasugerował, że troszkę za dużo -hehhe- jakbym sama o tym nie wiedziała:-D.Ale jakoś nie czuję tej wagi aż tak mocno.I sobie tłumacze, że nie jest źle;-). I właśnie wcinam bagietkę z serem żółtym i piję ciepłe kakao- a co mi tam.
 
reklama
Niki ja tak się przyzwyczaiłam że mam coś do przekąszenia przez cały dzień, że jak widzę jak coś się kończy to koniecznie wyciągam P. i do sklepu marsz ;D
 
Do góry