reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

reklama
ja juz 8kg na plusie :)))) a ja rosnę i rosnę i rosnę... w jesień, zimę przestanę na wiosnę ;) anne_geddes_49_tapety_na_pulpit_z_dziecmi.jpg
pencil.png
 
widzę że prawie wszystkie tak samo tyjemy :) ja 6,5kg na plusie :) czyli 57,5kg :szok: nigdy tyle nie warzyłam hihi :-D mała kuleczka się ze mnie robi :shocked2:


57,7:D eee....kuleczka:D ja marzę, żeby tyle ważyć:D wcale do mega wysokich nie należę, bo mam 170 cm:p przytyłam od ciąży 10 kg;) ale doszło mi tylko efekt jojo:p bo zatrzymałam się na wadze sprzed odchudzania i już tak od połowy sierpnia na niej sobie stoję:p
 
Ja ważę w tej chwili 57,5, co daje powrót do wagi sprzed ciąży (do czwartego miesiąca wyłącznie chudłam i tak schudłam pięć kilo). Czyli zaczynam nadrabiać.
 
Ja od ostatniej wizyty 200g przybrałam, czyli 1,6kg na plusie od początku ciąży, ale prawdziwe tycie to potem się dopiero zacznie :-)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży ważyłam już na koniec 83kg przy wzroście 168cm. Dzięki tabletkom LINEA zrzuciłam wszystko mimo tego, że karmiłam tylko dwa miesiące. Mam nadzieję, że teraz też uda mi się zrzucić. Ale tym razem chce karmić przynajmniej z 6 miesięcy. Z tej piersi co wcześniej sporo karmiłam już mi płynie pierwszy pokarm oczywiście delikatne krople. Też już wam coś płynie????
 
Do góry