reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

A ja w 21 tygodniu ciąży tylko kg cięższa niz przed ciąża 59 kg. W I trymestrze schudłam 4.5 kg, więc nadrobiłam z małą nawiązką, pewnie dopiero teraz będe tyc:)
 
reklama
Wizyta 15 ;) jutro skocze zawiesc drogocenny mocz do analizy ;) Usg połowkowe zrobilam prywatnie bo babsko ktore mi robilo mi na inflanckiej to skonczona kretynka - powiedziala mi ze jest za male i nic nie jest w stanie ocenic jakies 2 dni pozniej zrobilam prywatnie i wszystko wyszlo przecudnie ;D. Vileyka zapisalas sie juz do szkoły rodzenia ? To juz czas? I bardzo bardzo zazdroszcze Ci wymiarów ;DDDja nie mialam tyle w bioderkach nawet przed ciaza ;D
 
no to się rozjechałyśmy trochę z tymi wizytami, ja mam w czwartek a jutro usg:p a z tą szkołą to trzeba to ogarnąć, może zapiszemy się razem.. (kot właśnie mi zjada gofra z bitą śmietaną i polewą truskawkową:D) u kogo miałaś to usg?
 
reklama
Do góry