reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja w ciągu 5 miesięcy przytyłam 10 kg już ;p Ale po mnie tego nie widać ;] zawsze byłam chuda ( nawet z minimalną niedowagą) Moja teściowa mówi, że tylko po rękach widać, że grubsze.
Ale przynajmniej na jakiś czas kompleks małego biustu zlikwidowany :D ta radość, że mogę teraz większy rozmiar stanika ubierać :D
Też obawiam się rozstępów, na brzuchu i nogach grrr.
Ale u mnie w rodzinie kto nie urodził, to zawsze chudł bardzo i rozstępów nie miał, i ja mam taką nadzieję :)
Pozdrawiam was "grubaski" :D
 
reklama
ja używam Mustelii...po niej mam nie mieć ponoć rozstępów:p ale zobaczymy jak będzie w praktyce:D póki co dzielnie się smaruję dwa razy dziennie:D
 
Ja się szoruje codziennie taką szorstką rękawicą.
Na piersi używam fisan, a na resztę mustelę.
Czasem jak się cała wyszoruję i wymoczę to oliwkę... ale jakoś nie podchodzi mi jej zapach
Mam nadzieję, że coś to da ... Nigdy nie byłam taka pilna ;-)
 
to ja sie ladnie pochwale od poczatku smaruje brzuch by nie miec jeszcze wiekszych rozstepow od tych co powstaly ostatnio. Wczoraj drapie brzuch, bo cos swedzi i patrze a tam nowy rozstep sie zrobil:-p:laugh2: cos one mnie lubia;-)
 
ja mam jak na razie taki jeden malutki, zobaczymy czy kremy coś dadzą ;-)
dziś doszłam do wniosku, że pomimo że nie tak dużo przytyłam w ciąży to moja sylwetka stała się taka "potężna" wręcz zabudowana..
 
co do rozstępów to zauważyłam, że obok pępka zrobił mi się taki malutki rozstępik.. zaczęłam od początku 4miesiąca używać Foliacti z Pharmaceris. Dobrze się rozprowadza i ma taki delikatny zapach jak kremiki dla niemowląt - ciekawe czy pomoże :)

Ja stosowałam ten krem w I ciąży a na brzuchu mam panterkę. Na początku brzuch mi nie rósł za bardzo, a potem jak mały się zaczął wyciągać to skóra popękała z dnia na dzień i nic nie pomogło :-( Czytałam, że skłonnośc do rozstępów ma się w genach i jeśli ktoś ma predyspozycje to można na głowie stawać i nic nie pomoże temu zapobiec, a są kobiety które niczym się nie smarują i żadnych rozstępów po ciąży nie mają. Także ja już olałam sprawę i się tym nie przejmuję tak, bo wtedy się przejmowałam a g ó wno to dało :/
 
Ja też czytałam że rozstępy są dziedziczne. Na szczęście u mnie w rodzinie się nie pojawiały, ale nigdy nic nie wiadomo więc smaruje się codziennie od początku ciąży. Używałam balsam Palmers, Mustele, a teraz mam Perfecta Mama. Dla mnie ten ostatni jest najlepszy bo nie ma tak intensywnego zapachu i mnie nie drażni. Pozdrawiam :)))
 
moze sa dziedziczne, ale moja mama ich nie miala, nic nie robila przy duzych brzuchach - zadnych kremow itd,
mnie np wywalilo od razu jak nice nagle brzuch urosl i rozstepy - codziennie cos przybywalo
 
reklama
Ja stosowałam ten krem w I ciąży a na brzuchu mam panterkę. Na początku brzuch mi nie rósł za bardzo, a potem jak mały się zaczął wyciągać to skóra popękała z dnia na dzień i nic nie pomogło :-( Czytałam, że skłonnośc do rozstępów ma się w genach i jeśli ktoś ma predyspozycje to można na głowie stawać i nic nie pomoże temu zapobiec, a są kobiety które niczym się nie smarują i żadnych rozstępów po ciąży nie mają. Także ja już olałam sprawę i się tym nie przejmuję tak, bo wtedy się przejmowałam a g ó wno to dało :/
aż tak się nie przejmuję, co ma być to będzie.. przecież jakieś konsekwencje rosnącego brzucha muszą być ;) u mnie chyba bardziej te skłonności genetyczne są i do rozstępów i do nadmiernego przybierania na wadze ;D
 
Do góry