reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

Ja się nie ważyłam. Zważe się u lekarza może. Pewnie z jakieś +6 już jest.
W pasie 96 cm, ale nie wiem ile było wcześniej, bo nie pamiętam.
Tyłek za to mi urósł o 3 cm. Świetnie po prostu.

Dobrze, że od dziś basen znów otworzony to może jutro się wybiorę, bo dziś to pewnie nie, bo znajomi się zapowiedzieli.
 
reklama
A ja dziś się ważyłam i szok szok szok normalnie w ciągu 2 tyg ( w ciągu tych 2 tyg brzuch mi wystrzelił oj oj) przybrałam na wadze 2 kg. A w sumie od początku ciąży 9 kg. Nie wiem jak to możliwe bo zachcianek nie mam, raczej dużo nie jadam a po 18 to juz wcale a waga idzie i to w zastraszającym tempie.... Ja nie chcę wyglądać jak słonica...;( Nie wiem co mam zrobić aby to jakoś regularnie i wolniej szło...
 
oj... chyba nie ma na to rady ;-) nie martw się będzie dobrze :-) najważniejsze żeby maluszek zdrowo rósł, a do swojej wagi to się wróci.
 
Kasia ZG ale jak tu jeszcze do porodu ponad 3 miesiące to ile jeszcze ja przytyję w sumie wyjdzie mi z 20 szok, koszmar, tragedia. Dobrze, że mąż trzyma mnie na duchu i ciągle powtarza, że świetnie wyglądam, i że tak musi być dla zdrowia dziecka. Jak by nie on to bym dawno ześwirowała na punkcie wagi ;/ ;/
 
hej dziewczynki

a ja co do wagi mam lekki stosunek w sensie że się tym nie przejmuję. Najważniejsze dla mnie jest maleństwo, a nadmiar kilogramów zamierzam zgubić, obiecałam sobie że nie dam się zapuścić ale póki co dziecko jest najważniejsze. Moja kuzynka przytyła bardzooo dużo w czasie ciąży i doszła do swojej wagi wystarczyło trochę samozaparcia i się udało tak więc dziewczynki będzie dobrze, damy radę :-)
 
reklama
Do góry