reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży.......i po ciąży

ja dzisiaj byłam na wizycie u gin i tak jak myślałam...będzie ładnych parę kg do przodu i okazało się, że od ostatniej wizyty 4kg na plusie, a ogółem to już 6kg, aż się boję co będzie w styczniu.
 
reklama
ja juz +7 :p jestem chyba tą jedną z nielicznych, ktora z kazdego kg sie cieszy :)) lubie tak sobie tyc bo nigdy specjalnej tendencji do tego nie mialam, chudzina nie bylam ,ale moglam jesc co chcialam a waga stala :p teaz tak fajnie ze rosne :) tzn. glownie brzusio i cycolinki :pP tyłek tez jakis bardziej zaokraglony :) moj M. zadowolony jak narazie ;P
 
fazerkamm- to podaję Ci rękę:-)

mój D.też zadowolony, twierdzi, że sexi wyglądam, mam nadzieje, że tak naprawdę myśli, a nie tylko mnie pociesza...w gruncie rzeczy ja się też specjalnie tym nie załamuje, tylko boję się, że będzie mi ciężko zgubić te kg...ale cóż, to wszystko dla dobra Bąbelka;)
 
właśnie miałam się Was podpytać, dziewczynki mam taki problem...

po każdej kąpieli stosuję oliwkę Johnsona i kremik przeciwko rozstępom tak na wszelki wypadek i zauważyłam że na piersiach i na bokach łuszczy mi się skóra i czasem swędzi. Widzę że oliwka nie natłuszcza mi skóry tak jak powinna, muszę się zaopatrzyć w jakiś dobry balsam mocno nawilżający, może możecie coś polecić godnego uwagi ???
 
Kasia ja też to miałam jak codziennie stosowałam oliwkę :) i przerzuciłam się na johnsona wazelinę dla dzieci :) i mam super nawilżoną skórę :) tylko minus jest taki że tłusta wiecznie jestem :p ale mi to nie przeszkadza :) chodzę po porostu w samych majcorkach i staniku po domu :p
 
o cholindzia to nie ten wątek, przepraszam źle spojrzałam. Będę wdzięczna za podpowiedź ;-)

fazerkamm
ja właśnie nie bardzo lubię tłusta chodzić ;-) ale tak myślę że pójdę do apteki i zapytam o mocno nawilżający balsam Johnsona, mam oczywiście różne balsamy ale albo brązujące albo jakieś owocowe, a jednak najlepszy byłby jakiś neutralny.
 
Ostatnia edycja:
ja tak bardzo kilogramami się nie przejmuję co boję się panicznie rozstępów... jak narazie nie mam ale różnie to bywa...
co do rozstępów to zauważyłam, że obok pępka zrobił mi się taki malutki rozstępik.. zaczęłam od początku 4miesiąca używać Foliacti z Pharmaceris. Dobrze się rozprowadza i ma taki delikatny zapach jak kremiki dla niemowląt - ciekawe czy pomoże :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry