reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witajcie po weekendzie :-D
W czwartek bylam z Matim u lekarza, stwierdzila, ze raczej to nie skaza bo ma za male zmiany, najprawdopodobniej alergia kontaktowa. Ogolnie wysypka mu zeszla zostal plac suchej skory na brzuszku, ktory po kapieli wygladal jak po poparzeniu skory na sloncu poprostu zaczela schodzic skorka i sie troche nawet rolowala:szok: pojawily sie dwie mniejsze plamki jeszcze na brzuszku, na raczkach wyglada to troche inaczej bo taka plamka w kolorze lososiowym a na niej takie mini krosteczki byly. Stopki juz wygladaja lepiej, troche sie jeszcze poca, ale mama poradzila mi zeby raz na jakis czas porobic mu maczanke w wywarze z szalwi. Narazie mial raz i bardzo sie cieszyl. Wracam do starego proszku ktorym pralam ubranka zanim mi sie skonczyl czyli do Loveli i licze ze sie skora poprawi.
W piatek nic nie robilismy, w sobote bylismy na zakupach cala rodzina, maz kupil sobie kurtke wiosenna, dla corci kupilismy butki i koszulke, synkowi przytulanke do spania i czapeczke na lato, a dla mamusi nic sie nie znalazlo:sorry: Wieczorem jak dzieci zasnely zrobilismy sobie z mezem wieczor komediowy przy piwku, usmialismy sie po pachy. A dzis na obiadek byla kaszanka i kielbaska z grila. No i tak nam minal weekend. A co u was dziewczyny?
 
reklama
Witam. W weekend mieliśmy przeprowadzkę :-). Dzieci teraz wcześniej wstają to i dzień się wydłuża:-D:-D. Chłopaki smacznie sobie śpią:tak:, a ja siedzę na bb ale zaraz zmykam bo męczy mnie ziewanie.
 
Motylla no to narobilas sie przez weekend :-)
U nas kicha Matiemu skora sie pogorszyla, na brzuchu powieksza sie na raczkach tez, dodatkowo dzis zauwazylismy na udzie w miejscu gdzie skora z pampkiem sie styka, na posladkach i krosteczki na podbrzuszu:angry: chyba to od pampersow, juz zmienilam te tansze z lidla na pampersa znow, proszek tez zmienilam na stary. Pozostaje mi czekac, jak sie nie poprawi bede musiala pomyslec o jakims hipoalergicznym mleku :sorry2:
A tak to dzis upieklam ciasto z malinkami, pranie porobione, jak cora wstanie to dam jej obiadek i idziemy na dwor.
Mati rosnie nam jak drozdzach, ubranka to na 68-74 nosimy wazy juz ponad 7,5 kg.
 
Ostatnia edycja:
Basia, no szkoda, że Matiemu się tak porobiło... mój też miał takie problemy, no i w końcu na nutramigenie wylądowaliśmy, i wtedy jak ręką odjął :tak: choć smakowało okropnie i mu musieliśmy dosładzać... oj, cuda robiliśmy z tym mlekiem
u nas zimno, ja przespałam pół popołudnia (byłam wczoraj na weselu w delegacji z pracy), bratowa zabrała Matiego i bawił się z kuzynką, Natala u koleżanki, M miał dziś koncert swego zespołu, no i teraz mają after party w klubie :-D się śmialiśmy, że wczoraj ja, dziś on ma wychodne :tak:
 
No ja wlasnie bede sie konsultowac z lekarka czy jest sens probowac z mlekiem hipoalergicznym typu Nan pro ha czy bebilon ha, czy od razu przejsc na Pepti...
 
Witam. Zabierałam się, żeby tutaj napisać ale zabrać wcześniej jakoś nie mogłam, sama nie wiem czemu. Radek już nie śpi, za to Krystek jeszcze sobie śpi:tak:, wcześniej przez sen mówił: dlaczego mokra podłoga jest:confused::-D:-D.
Dzisiaj jedziemy na grilla do znajomych :tak:.
Pysia25; Musimy jeszcze parę rzeczy porobić, żebym mogła się pochwalić domkiem:tak:;-)
Basia_one:Współczuje, że Mateuszek ma problemy skórne
 
Motylla no szkoda, dlugo sie opieral bo 3,5 mca ale jednak alergia silniejsza :no: A ze maz alergik to sie mozna bylo spodziewac. Ja tez mam uczulenie na nikiel. Mialam juz tylko nadzieje, ze jak tak dlugo nic nie mial to ze nie bedzie mial...no ale mleko pepti dostalismy i steryd, sterydu uzywac nie bede, bo skora ladnie wyglada po kremie dla atopikow, no i jak juz calkowicie przejdziemy na pepti to powinna sie skora wygoic sama. Bo jak sie okaze ze to jednak nie mleko( taka moja cicha nadzieja) to jak posmaruje sterydem to bede calkiem skolowana. Ok pora jakies sniadanie zrobic. Dzieci bajke ogladaja, maz juz od samego rana gra...narazie bezchmurne niebo, ciekawe jaki bedzie weekend.
 
Witam. Wczorajszy grill udany:tak:, panowie pilnowali grilla, a później ganiali za pociechami, a ja z innymi mamami sobie pogadałam:-). A dziś byłam w kościele z moją 2, Radek zaczepiał dziewczynki:-D pokazywał im co ma w wózku:-D. Po kościele, na chwilkę wróciłam z chłopakami do domu i wyszliśmy z wujkiem na spacerek, plac zabaw i lody:tak:. A jak wróciliśmy do domu, to przebrałam dzieci i z W. pojechaliśmy do jego rodziców:confused2:. Dzieci i W. śpią, więc kończę pisać i kładę się już do łóżka:tak:, trza zregenerować siły na jutrzejszy dzień:-D:-p:-D
 
reklama
Cześć mam na imię Agnieszka, jestem mama 13 miesięcznej Oliwi i jestem obecnie w 18 tygodniu ciazy. Chciałabym was spytać o pare rzeczy i skorzystać z waszego doświadczenia jako multimamy jeśli nie macie nic przeciwko? Pierwsze moje pytanie to jak tylyscie w drugiej ciazy? Ja jeszcze nic nie przytylam i troche mnie to martwi, brzuch mam duży, jem normalnie wszystko, jedynie to mam aktywny tryb życia bo opieka nad Oliwka ok ok 7 do 16, a potem praca od 17-21:30. Jak sie u was sprawdziło karmienie piersia przy drugim dziecku kiedy nie ma sie czasu na wszystko? I chyba ostatnie pytanie co warto kupić dla ułatwienia sobie opieki i codziennych obowiązków przy dwójce maluszkow?
 
Do góry