reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Tak na szybko jak to było, bo nic nie zapowiadało. :-)
Od 20 miałam nieregularne skurcze. O 2:50 obudziły mnie już mocniejsze i co 3 minuty. Trochę odczekałam, obudziłam A., zadzwoniłam po mamę, do Tymka. O 5:30 zostałam przyjęta na oddział, rozwarcie na 4 cm, zaraz na 5 i 6... O 9:40 odeszły mi wody, 15 minut potem pełne rozwarcie. 10:10 przyszedł na świat Emil. Lekko pekłam, ale nic mnie nie boli. Normalnie chodzę, wszystko robię, każdy się dziwi.
Mały cały czas śpi, ma ciemne włoski, jest śliczny i póki co grzeczny. Karmię piersią, łapie bez problemu, ładnie ssie, a mnie nic nie boli. oby tak cały czas...
Wychodzi niestety zoltaczka, smutno mi na sama myśl o dodatkowych dniach w szpitalu, tak tęsknię za Tymusiem... :(
 
Gizmowa no to szybgko poszło :-). Nie martw się, może nie bedziecie musieli zostać dłużej w szpitalu z powodu żółtaczki.
Kurcze dobrze pamietam jak tęskniłam za starszakiem, straszne to uczucie, trzytmaj się dzielnie. Ja po 2 tyg jakoś doszłam do siebie, a tak to co na niego patrzyłam to chciało mi się płakać ;-)

Basia nie wiadomo, nie wiadomo ;-)
 
Gizmowa, super... a z żółtaczką kilka dni pobędziecie i na Święta w sam raz wrócicie do domu :tak:

Veronka, a może na Nowy Rok w sam raz się uda?
 
No zobaczymy. Dzis bylam na wizycie u gp. Wszystko w porzadku, mocz ok, mialam chwilowo wysokie cisnienie, ale potem spadlo.
nastepna wizyta 28.12 w szpitalu i chyba dostane termin wywolania.
 
oj pamiętam ten ból i smutek i tęsknota za starszym synkiem. ale za kilka dni o tym zapomnisz i będziesz już w domu. powodzenia
 
super że święta w domciu spędzicie, no i że spędzicie je w większym gronie, fajnie że poród przebiegł szybko i że dobrze się czujecie, tylko pozazdrościć:tak: wszystkiego dobrego:-D
 
reklama
Do góry